reklama
reklama
11. 5. 2019 | poslední aktualizace: 11. 5. 2019  08:35

Lukáš Havel a Peter Maysenhölder novými associated partnery v advokátní kanceláři bnt

Pražská kancelář bnt attorneys in CEE, která je součástí mezinárodní sítě advokátních kanceláří bnt a zaměřuje se na obchodní právo v regionu střední a východní Evropy, oznamámila, že od 1. května 2019 rozšiřuje své vedení o nové partnery Lukáše Havla a Petera Maysenhöldera. Noví associated partneři budou zodpovědní zejména za další rozvoj klientských služeb, Peter Maysenhölder se přitom bude soustředit zejména na německy mluvící korporátní klientelu a Lukáš Havel na oblast Life Science & Pharma.
-rkp
Lukáš Havel a Peter Maysenhölder, associated partneři advokátní kanceláře bnt
Lukáš Havel a Peter Maysenhölder, associated partneři advokátní kanceláře bnt
autor: Jiri Starha

Lukáš Havel (38) je členem pražského týmu advokátní kanceláře bnt od roku 2012, od roku 2016 do současnosti zastával pozici senior associate. Dlouhodobě se zaměřuje na poradenství výrobcům a distributorům zdravotnických prostředků, léčiv a poskytovatelům zdravotních služeb, a to provozovatelům jak veřejných, tak soukromých zdravotnických zařízení. Specializuje se dále na oblast compliance a regulatory affairs. Lukáš mluví německy a anglicky a svůj volný čas nejraději tráví aktivním pohybem s celou rodinou.

Peter Maysenhölder (38) je advokátem s kvalifikací pro české i německé právní prostředí, je specialistou na obchodní právo a právo obchodních korporací, zejména na fúze a akvizice a právo cenných papírů. Do pražské kanceláře nastoupil v roce 2009 a od roku 2013 působil na pozici senior associate. Peter dříve pracoval pro jednu z předních světových investičních bank v Hongkongu a také pro renomovanou advokátní kancelář v Düsseldorfu. Je německým a českým rodilým mluvčím, má plynulou znalost angličtiny a dobře ovládá také italštinu. Jeho hlavní zálibou jsou sportovní aktivity jakéhokoliv druhu, závodně hraje fotbal.

„Dlouhodobě se nám daří, narostl objem poradenství pro korporátní klienty, rozšířili jsme tým o nové kolegy, a to samozřejmě vyústilo v potřebu posílit i náš partnerský tým. Věříme, že Lukáš a Peter vnesou do řízení firmy také nové aspekty práce s klientskou základnou a zasadí se o další rozvoj týmů v oblastech, v nichž kompetenčně působí,“ uvedl ke jmenování Pavel Pravda, zakládající partner advokátní kanceláře bnt.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama