reklama
reklama
10. 5. 2019 | poslední aktualizace: 10. 5. 2019  14:50
Fuňka finančním ředitelem CZ.NIC

Tomáš Fuňka a Michal Hrušecký posílili vedení CZ.NIC

Novými tvářemi ve vedení sdružení CZ.NIC, správce české národní domény .CZ, se stali ekonom Tomáš Fuňka a softwarový inženýr Michal Hrušecký. Tomáš Fuňka se stal finančním ředitelem společnosti, hardwarovou divizi vede Michal Hrušecký.
ICT Revue
Čtěte více o: personálie | management | CZ.NIC
Tomáš Fuňka a Michal Hrušecký, management společnosti CZ.NIC
Tomáš Fuňka a Michal Hrušecký, management společnosti CZ.NIC
autor: CZ.NIC

Tomáš Fuňka vystudoval Mezinárodní obchod na Fakultě mezinárodních vztahů VŠE v Praze. Po skončení studií působil v bankovním sektoru, kde se zabýval finančním plánováním a řízením rizik. Během své profesní dráhy získal také zkušenosti s controllingem a s financováním developerských projektů.

Ve sdružení CZ.NIC bude mít na starosti plánování, řízení a koordinaci chodu finančního systému sdružení, přičemž bude dohlížet také na efektivnost jeho hospodaření. Tomáš ovládá aktivně angličtinu a pasivně němčinu.

Ve volném čase se věnuje rodině, cestování a sportu.

Michal Hrušecký vystudoval Informatiku na Matematicko-fyzikální fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Už v průběhu studia začal pracovat ve společnosti SUSE Linux, kde úzce spolupracoval s komunitou. V roce 2012 stál u zrodu prvního ročníku aktuálně největší české konference věnované open source – LinuxDays.

Do sdružení CZ.NIC nastoupil již v roce 2016, a to do projektu Turris, jehož vedení nyní přebírá. Společně s tímto projektem bude mít Michal Hrušecký na starosti i další hardwarové projekty, které ve sdružení CZ.NIC vzniknou. Michal mluví plynně anglicky.

Mezi Michalovy zájmy patří open-source, single board computers a cestování. Svůj volný čas ale v současnosti nejraději tráví s rodinou.

„Změny v managementu sdružení souvisí především s jeho dalším rozvojem. Tomáš Fuňka je zkušený ekonom a finanční auditor, který bude nyní z titulu své funkce zodpovídat také za tým evropských projektů. Michal Hrušecký prokázal své kvality při práci na projektu Turris, proto jeho vedení nyní přebírá. Vedoucí projektu Turris bude mít nyní na starosti i naší nově vzniklou hardwarovou divizi,“ uvedl Ondřej Filip, výkonný ředitel sdružení CZ.NIC.

 

Autoři: ICT Revue
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama