reklama
reklama
5. 5. 2019 | poslední aktualizace: 6. 5. 2019  08:45

Marcel Metzger posílil investiční tým 108 AGENCY

Společnost 108 AGENCY, zaměřená na komerční nemovitosti, posiluje svůj investiční tým konzultantů. Marcel Metzger bude z pozice Senior Investment konzultanta řídit spolupráci s německými investory v ČR.
-rkp
Čtěte více o: personálie | investice | realitní trh
Marcel Metzger, investiční tým 108 AGENCY
Marcel Metzger, investiční tým 108 AGENCY
autor: 108 Agency

Marcel Metzger pochází z Německa. Svou profesní dráhu odstartoval v mnichovské realitní společnosti Drees & Sommer, díky které se dostal do Česka. Zde začal pracovat pro pražskou pobočku poradenské firmy Cushman & Wakefield na pozici Valuation Consultant. V roce 2018 přešel do finanční a poradenské společnosti JLL.

Ve společnosti 108 AGENCY má svými zkušenostmi pomoci k dalšímu růstu firmy. Marcel Metzger bude z nové pozice koordinovat investiční aktivity německých klientů a zahraničních fondů a částečně bude řešit i pronájem průmyslových nemovitostí.

„Jsem nesmírně rád, že se mohu připojit k 108 AGENCY, české společnosti, která v posledních letech zaznamenala mimořádný úspěch a rychlý růst. Očekávám, že v řadách zkušeného a dobře zaběhnutého Investment teamu bude mou rolí a výzvou hledání způsobu, jak prorazit v nových oblastech pro další rozvoj společnosti. Jsem přesvědčen, že díky zkušenostem 108 AGENCY z českého a slovenského trhu a mé dosavadní pracovní praxi z mezinárodního prostředí, jsme schopni zpřístupnit nové příležitosti pro naše mezinárodní klienty a posílit náš dosah napříč Evropou,“ uvádí Marcel Metzger.

„Velice nás těší, že můžeme v našem týmu přivítat Marcela, který má cenné zkušenosti z investičního a realitního prostředí. Díky Marcelovi budeme blíže zahraničním firmám, které působí v Česku a bude reprezentovat 108 AGENCY před klienty z německy mluvících zemí. Díky jeho přítomnosti také navážeme na započatou spolupráci s Česko-německou obchodní komorou,“ říká Ondřej Konopásek, associate director ve společnosti 108 AGENCY.

Marcel Metzger ukončil bakalářské studium oboru Ekonomika a Finance ve Frankfurtu nad Mohanem, magisterský obor Real Estate Investment a Finance vystudoval v Oxfordu ve Velké Británii.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama