reklama
reklama
6. 5. 2019 | poslední aktualizace: 6. 5. 2019  08:11

František Řezáč předsedou představenstva společnosti GUMOTEX

Představenstvo výrobce produktů z nánosovaných textilií a výrobků pro automobilový průmysl posílil František Řezáč, jeden z nejúspěšnějších českých manažerů posledních let. Od 1. května 2019 nahradil na pozici předsedy představenstva společnosti GUMOTEX Vladislava Veselého.
-rkp
František Řezáč, předseda představenstva společnosti GUMOTEX
František Řezáč, předseda představenstva společnosti GUMOTEX
autor: Jan Rasch

František Řezáč přichází do GUMOTEXu ze skupiny PEGAS NONWOVENS Group, výrobce netkaných textilií pro Evropu, Střední východ a Afriku. Od roku 1996 postupně působil v oblastech podnikového práva, řízení lidských zdrojů, prodeje, nákupu a logistiky. V posledních deseti letech zastával funkci předsedy představenstva a generálního ředitele.

„Jsme nesmírně potěšeni, že se nám podařilo pro další rozvoj skupiny GUMOTEX získat tak výraznou osobnost. Věřím, že pod vedením pana Řezáče se nám podaří výrazně akcelerovat rozvoj nejperspektivnějších segmentů výroby naší skupiny. Tyto segmenty podpoříme dalšími investicemi do technologií i do výzkumu a vývoje nových produktů,“ uvedl Vladislav Veselý, který v nejužším vedení firmy i nadále zůstává jako člen představenstva.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama