reklama
reklama
6. 5. 2019 | poslední aktualizace: 6. 5. 2019  08:04

Jan Korbut je novým projektovým managerem se specializací na BIM v OBERMEYER HELIKA

Architektonická, projekční a stavebně-poradenská kancelář OBERMEYER HELIKA přijala na pozici manažera projektů a strategie BIM Jana Korbuta. Jeho cílem bude mimo vedení samostatných projektů také další rozvoj firemní strategie v oblasti BIM (informační modelování budov).
-rkp
Jan Korbut, projektový manager se specializací na BIM v OBERMEYER HELIKA
Jan Korbut, projektový manager se specializací na BIM v OBERMEYER HELIKA
autor: Obermeyer Helika

Jan Korbut v nové pozici zúročí svou dlouholetou praxi ve společnostech Metrostav a K4. Jako hlavní inženýr a koordinátor projektů se v těchto společnostech podílel na významných projektech jako Palmovka Open Park, QUADRIO, Clarion Congress Hotel **** České Budějovice nebo nové Komplexní onkologické centrum FN Plzeň.

Jedním z úkolů Jana Korbuta v oblasti BIM byla součinnost při organizaci korporátního BIM DAY, jehož cílem bylo zintenzivnění vnitro koncernové spolupráce a výměna zkušeností. BIM DAY se zúčastnili také kolegové z Bratislavy a z Německa, včetně majitele koncernu OBERMEYER, pana Maxmilliana Grauvogla.

Jan Korbut absolvoval Fakultu stavební ČVUT v Praze, je autorizovaným inženýrem v oboru pozemní stavby.

Mezi jeho volnočasové aktivity patří mimo jiné jachting, motorové lodě, wakeboarding, lyže, golf, tenis či hra na bicí nástroje.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama