reklama
reklama
22. 4. 2019 | poslední aktualizace: 23. 4. 2019  13:35

René Holman Manažerem obchodu pro ČR a SR společnosti Kovosvit MAS

Dosavadní obchodně-technický zástupce společnosti Kovosvit MAS po Ústecký, Liberecký a Středočeský kraj René Holman se nově stal Manažerem obchodu pro Českou republiku a Slovensko. Cílem změny je stabilizovat a rozvíjet tuzemský obchod, zkvalitnit péči o zákazníky zejména se zaměřením na poprodejní servis. Do doby, než za sebe zapracuje náhradu do obsluhovaných krajů, bude René Holman působit zároveň na své dosavadní pozici.
-rkp
René Holman, Manažer obchodu pro ČR a SR společnosti Kovosvit MAS
René Holman, Manažer obchodu pro ČR a SR společnosti Kovosvit MAS
autor: Kovosvit MAS

René Holman (45) jako vyučený frézař pracoval na různých pozicích ve výrobě, kde se vypracoval na mistra a poté na vedoucího výrobních provozů. Následně absolvoval obchodní školu, a když pracoval na pozici výrobního náměstka ve společnosti Preciosa, vystudoval MBA na brněnské BIBS, obor Strategické řízení firem. Do Kovosvitu MAS nastoupil v roce 2016 na pozici obchodně-technický zástupce pro Ústecký kraj, 1. března 2019 se stal Manažerem obchodu pro Českou a Slovenskou republiku.

„Kovosvit MAS letos oslaví 80 let své existence. Může se tedy pyšnit zajímavou historií. Naše stroje mají vysokou kvalitu. Zákazníci se tradičně mohou spolehnout na vysokou tuhost, stabilitu a preciznost strojů. Minimálně stroje východních proveniencí technologicky převyšujeme. Proto chceme přesvědčit zákazníky, že se jim vyplatí upřednostnit naše stroje před mnohdy levnější konkurencí,“ vysvětluje René Holman.

Díky předchozím zkušenostem z výrobních i řídících pozic se Renému Holmanovi brzy podařilo navázat intenzivní kontakt se stávajícími zákazníky a v Ústeckém kraji získal i nové reference od nových zákazníků.

„Mojí ambicí je další zkvalitnění obchodního týmu Kovosvitu, dále pracovat na zlepšení jejich komunikace se zákazníky, ale i v rámci naší firmy. Tento přístup by měl vést ke stabilizaci obchodu. Rozhodně nejsem zastáncem prodeje po telefonu. Naopak, budu se s kolegy v maximální možné míře pohybovat mezi zákazníky, zjišťovat jejich potřeby a přinášet řešení nejen prodejem vhodného stroje. Zároveň chci pro kolegy snížit administrativní náročnost a zlepšit jejich podmínky pro práci,“ doplňuje René Holman.

René Holman žije v Libereckém kraji, je ženatý, má dvě dospívající děti.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama