reklama
reklama
11. 4. 2019 | poslední aktualizace: 11. 4. 2019  09:13

Libor Dvořák generálním ředitelem ERV Evropské pojišťovny, Štěpán Landík zodpovídá za obchod a marketing

Libor Dvořák je od dubna novým předsedou představenstva a generálním ředitelem ERV Evropské pojišťovny, Štěpán Landík v představenstvu už od ledna zodpovídá za obchod a marketing.
-rkp
Libor Dvořák, generální ředitel ERV Evropské pojišťovny
Libor Dvořák, generální ředitel ERV Evropské pojišťovny
autor: ERV Evropská pojišťovna

Libor Dvořák (43) nastoupil již během studií pražské VŠE do Hasičské vzájemné pojišťovny, kde působil naposledy jako finanční ředitel. Na stejnou pozici přešel v roce 2002 do ERV Evropské pojišťovny, kde je od května 2009 rovněž členem představenstva. Od roku 2010 se spolupodílel na řízení aktivit skupiny ERV ve střední a východní Evropě.

Štěpán Landík (43) absolvoval Národohospodářskou fakultu VŠE. V ERV Evropské pojišťovně pracuje od roku 2000, v roce 2014 se stal členem představenstva zodpovědným za likvidaci škod, správu pojištění a klientské centrum. Nově bude odpovídat za obchod a marketing společnosti.

Nové dvoučlenné představenstvo se funkce ujalo po výroční valné hromadě společnosti na konci března 2019. Nové vedení chce pokračovat v nastavené cestě specializované pojišťovny, která se zaměřuje na kvalitu služeb poskytovaných jak klientům v zahraničí, tak jednotlivým obchodním partnerům.

”Záleží nám na tom, abychom pokračovali ve specializaci ERV Evropské na cestovní pojištění, dodávali klientům co nejvyšší kvalitu služeb a nejlepší péči kdekoli v zahraničí. Chceme být stále tím, kdo na český trh přináší nové standardy. Jen tak můžeme být dlouhodobě úspěšnou společností,” říká Libor Dvořák.

Ke změnám v představenstvu ERV Evropské došlo na základě plánovaného odchodu dlouholetých členů vedení Vladimíra Krajíčka a Ondřeje Rušikvase.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama