reklama
reklama
10. 4. 2019 | poslední aktualizace: 10. 4. 2019  07:40

Kamila Kadeřábková finanční ředitelkou společnosti Karlín Group

Novou finanční ředitelkou přední tuzemské developerské společnosti Karlín Group se stala Kamila Kadeřábková. Zkušená manažerka s dlouholetou praxí v developerském byznysu pracuje v Karlín Group od roku 2017, kdy se stala členkou firemního představenstva a šéfkou developerského oddělení. To bude vedle postu finanční ředitelky mít na starosti i nadále.
-rkp
Kamila Kadeřábková, finanční ředitelka společnosti  Karlín Group
Kamila Kadeřábková, finanční ředitelka společnosti Karlín Group
autor: Karlín Group

Kamila Kadeřábková vystudovala finanční fakultu Vysoké školy ekonomické v Praze. Kariéru zahájila v roce 1997 jako finanční analytička v kosmetické společnosti Estée Lauder, poté pracovala jako konzultant v poradenské společnosti Ernst & Young. V roce 2001 nastoupila jako projektová manažerka do ING Real Estate Development. Do Karlín Group přišla z pozice ředitelky správy aktiv developerské společnosti AEW Europe.

Ve volném čase se věnuje rodině, ráda cestuje, čte a navštěvuje kulturní akce. 

Dosavadní finanční ředitel Karlín Group Patrick Crosnier Leconte se bude nově starat o vedení finanční agendy společností ze skupiny firem podnikatele Serge Borensteina mimo vlastní development. Borenstein založil Karlín Group v roce 1997 a je jeho hlavním akcionářem. Kromě toho ale podniká i v dalších oborech a věnuje se i financování uměleckých projektů.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama