reklama
reklama
9. 4. 2019 | poslední aktualizace: 9. 4. 2019  08:00

Ania Cingrošová manažerkou marketingu platební aplikace Twisto

Do Twista počátkem dubna nastoupila nová marketingová manažerka Ania Cingrošová. Na starost dostane řízení content a social media týmu a tvorbu marketingových strategií, jejím úkolem bude zvýšit povědomí o značce a budovat její pozitivní image. Cingrošová do Twista přichází ze ZOOTu, kde na různých pozicích působila čtyři roky, naposledy jako international marketing manager.
-rkp
Ania Cingrošová, manažerka marketingu platební aplikace Twisto
Ania Cingrošová, manažerka marketingu platební aplikace Twisto
autor: Twisto

Ania Cingrošová nastoupila do Twista prvního dubna 2019. Na novém působišti bude řídit content a social media tým, koordinovat, plánovat a tvořit obsah pro akviziční a retenční týmy a určovat strategii sociálních sítí. Pod svou taktovkou bude mít i mediální plánování a nákup.

„Je načase přinést do našeho marketingu čerstvý vítr v podobě mladého člověka, který má řemeslo v malíčku. Ania je na toto místo naprosto ideální adeptkou. Je mimořádně kreativní, v minulosti prokázala schopnost vést vícečlenné týmy a navíc má bohatou zkušenost nejen s domácím, ale i zahraničním trhem. Od Anii si slibujeme čerstvější komunikaci značky Twisto směrem k zákazníkům a posílení pozitivní image,“ říká Michal Šmída, CEO a zakladatel Twista.

Bývalá studentka Filmových studií na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy má za sebou několik úspěšných projektů, které úzce souvisí se zaměřením jejího vzdělání. Podílela se například na produkci queer festivalu Mezipatra nebo zajišťovala organizaci TourFilm festivalu. Měla také pod palcem PR a social media pro hudební festival Elekce. Profesně ale nakonec zakotvila v ZOOTu, kde se postupně z pozice produkční vypracovala na lídra content marketingového týmu. Posledních 11 měsíců pak v ZOOTu zároveň působila jako International Marketing Manager, starala se o strategii kampaní v Česku, na Slovensku a v Rumunsku.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama