reklama
reklama
5. 4. 2019 | poslední aktualizace: 7. 4. 2019  09:08

Paolo Iannone General Managerem UniCredit Bank

UniCredit Bank změnila organizační strukturu řízení vrcholového vedení. Paolo Iannone, náměstek generálního ředitele a místopředseda představenstva se stal General Managerem.
-rkp
Paolo Iannone, General Manager UniCredit Bank
Paolo Iannone, General Manager UniCredit Bank
autor: UniCredit Bank

Paolo Iannone bude v UniCredit Bank kromě stávajících oblastí obchodního řízení retailového, privátního, firemního a investičního bankovnictví a divize Global Banking Services, nově vést pobočku Slovensko a podpůrné útvary, konkrétně Lidské zdroje a Identita a komunikace. Zároveň zůstane ve funkci místopředsedy představenstva a bude reportovat předsedovi představenstva a CEO banky, Jakubovi Dusílkovi.

Paolo Iannone má čtyřicet let bohatých zkušeností v rámci skupiny UniCredit, z toho dvacet na nejvyšších manažerských pozicích. V UniCredit Bank v České republice, za více než deset let v nejvyšším vedení, připravil a implementoval transformaci banky do plnohodnotné univerzální banky.

Před působením na českém a slovenském trhu byl Paolo Iannone místopředsedou představenstva v polské Bank Pekao. Předtím byl ve skupině UniCredit odpovědný za rozvoj retailového bankovnictví v divizi New Europe.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama