reklama
reklama
25. 3. 2019 | poslední aktualizace: 25. 3. 2019  16:42

Pavel Makovec členem dozorčí rady společnosti Snapcore

Přední český ekonom a finanční expert v oblasti kapitálových trhů Pavel Makovec byl jmenován členem dozorčí rady akciové společnosti Snapcore, která drobným investorům i velkým korporacím nabízí nelimitované zajištěné investiční příležitosti zejména na trzích východní Evropy a Asie.
-rkp
Pavel Makovec, člen dozorčí rady společnosti Snapcore
Pavel Makovec, člen dozorčí rady společnosti Snapcore
autor: Snapcore

Pavel Makovec (64) pracoval v devadesátých letech jako ředitel divize investičního bankovnictví v České spořitelně, následně působil jako předseda představenstva ve společnosti EPIC Securities a od roku 2002 vedl tři roky pražskou pobočku Leader Investments v Illinois, USA. V letech 2005 a 2006 řídil oddělení dlouhodobého finacování a treasury leteckého dopravce ČSA. V období 2008 až 2018 byl předsedou představenstva a výkonným ředitelem fondu kvalifikovaných investorů Arca Capital CEE, uzavřeného investičního fondu.

„V dnešní době finančních senzací a nejrůznějších krypto-spekulací přinášíme na trh solidní investiční příležitost, která stojí na dekádami ověřeném byznys modelu. Našim investorům přitom nabízíme očekávaný výnos ve výši až 7,9 % ročně,“ popisuje fungování fondu Pavel Makovec.   

Je absolventem Národohospodářské fakulty VŠE v Praze. V roce 1991 absolvoval přípravné studium expertů pro činnost nově obnovované Praha pražské burzy cenných papírů na London Stock Exchange (Emerging Markets Training Programme), uzavřené měsíční stáží na londýnské burze.

Snapcore je současně zřizovatelem regulovaného Fondu Kvalifikovaných Investorů s názvem R2P invest SICAV. Ten byl založen v červenci 2018 a zabývá se vyhledáním nových zajímavých investičních příležitostí do vysoce likvidních portfolií na trhu s bankovními pohledávkami.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama