reklama
reklama
14. 3. 2019 | poslední aktualizace: 14. 3. 2019  09:54

Gabriela Kahounová personální ředitelkou společnosti Latecoere

Společnost Latecoere Czech Republic, výrobce dveří a dalších dílů do letadel, má novou personální ředitelku. Gabriela Kahounová nastoupila do společnosti v lednu letošního roku a na starosti má především nový strategický koncept personálního oddělení včetně rozvoje zaměstnanců a posílení spolupráce s odbory. Na své pozici uplatní 12 let zkušeností ze společnosti DHL Supply Chain Česká republika.
-rkp
Gabriela Kahounová, personální ředitelka společnosti Latecoere Czech Republic
Gabriela Kahounová, personální ředitelka společnosti Latecoere Czech Republic
autor: JAKUB JOACHIM

Gabriela Kahounová nastoupila na pozici personální ředitelky společnosti Latecoere Czech Republic v lednu letošního roku. Ve společnosti Latecoere zastřešuje všechny činnosti personálního oddělení, což jsou náborové aktivity, bezpečnost práce a vzdělávání a rozvoj zaměstnanců. Na starosti bude mít také komunikaci napříč společností, zintenzivnění spolupráce s odbory a posílení značky Latecoere v České republice.

„Přikláním se k názoru, že úspěch jakékoli firmy je do značné míry závislý na spokojenosti zaměstnanců. Spokojenost stávajících i nově příchozích zaměstnanců Latecoere je pro nás proto jednou z priorit. Těším se na spolupráci s Gabrielou a přeji jí v novém týmu mnoho zdaru,” uvádí Patrick Bernard, jednatel společnosti Latecoere Czech Republic.

Gabriela Kahounová se v oblasti personalistiky pohybuje od roku 2007 a většinu této doby řídila personální oddělení ve společnosti DHL Supply Chain. Její hlavní náplní práce byla péče o zaměstnance, personální marketing, komunikace s odbory a personální podpora při spolupráci s novými zákazníky. V roce 2015 měla na starosti také personální oddělení v Maďarsku.

Své zkušenosti předává Gabriela Kahounová dál i při školeních na různá personální témata.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama