reklama
reklama
14. 3. 2019 | poslední aktualizace: 14. 3. 2019  09:36

Jiří Zelinka novým ředitelem privátního bankovnictví Friedrich Wilhelm Raiffeisen

Raiffeisenbank má v čele svého privátního bankovnictví Friedrich Wilhelm Raiffeisen (FWR) nového ředitele, Jiřího Zelinku. Ten od března řídí zkušený tým profesionálů, kteří pro klienty vytvářejí optimální strategii zhodnocování jejich aktiv.
-rkp
Jiří Zelinka, ředitel privátního bankovnictví Friedrich Wilhelm Raiffeisen
Jiří Zelinka, ředitel privátního bankovnictví Friedrich Wilhelm Raiffeisen
autor: Raiffeisen

Jiří Zelinka, nový ředitel privátního bankovnictví Raiffeisenbank, se v oblasti bankovnictví a finančních trhů pohybuje již přes 20 let.

Má bohaté zkušenosti s privátním i afluentním bankovnictvím v ČR i zahraničí. Před příchodem do Raiffeisenbank působil ve středoevropském týmu největší švýcarské banky UBS v Curychu. Dříve řídil prémiové a privátní bankovnictví v České spořitelně, kam přišel z britské HSBC.

„Privátní bankovnictví Friedrich Wilhelm Raiffeisen patří mezi špičku na domácím trhu. Rád bych navázal na dosavadní úspěchy našich týmů v Praze i v regionech a dále posílil povědomí o této značce mezi movitými klienty. Již dnes klientům poskytujeme exklusivní bankovní servis a zázemí jedné z největších českých bank. Rozšiřováním nabídky správy aktiv a poradenství, a aktivním klientským přístupem, chceme mířit na zásadní růst FWR v následujících letech,“ sdělil ke svým plánům nový ředitel FWR.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama