reklama
reklama
11. 3. 2019 | poslední aktualizace: 11. 3. 2019  09:17

Milan Dvořák regionálním provozním ředitelem DHL Supply Chain v západních Čechách

Společnost DHL Supply Chain, poskytovatel logistických řešení, jmenovala na pozici regionálního provozního ředitele Milana Dvořáka. Ve své funkci bude mít na starosti distribuční centra v západních Čechách o celkové rozloze 130 000 m2 s 550 zaměstnanci.
-rkp
Čtěte více o: personálie | ředitel | logistika | doprava | DHL
Milan Dvořák, regionální provozní ředitel DHL Supply Chain v západních Čechách
Milan Dvořák, regionální provozní ředitel DHL Supply Chain v západních Čechách
autor: DHL Supply Chain

Milan Dvořák (46) přišel do DHL Supply Chain ze společnosti Brush, kde pracoval jako globální ředitel nákupu. V oblasti logistiky se pohybuje téměř dvacet let. Zkušenosti získal na manažerských pozicích například ve společnostech Schiedel, Knauf Insulation či Honeywell.

Jeho úkolem bude pokračovat v úspěšně rozběhnutém byznysu a zároveň vytvářet v tomto strategickém regionu centrální Evropy za pomoci nejnovějších logistických trendů konkurenceschopné prostředí pro investice současných i budoucích zákazníků.

„Veškeré požadavky trhu se dnes řídí rychlostí a efektivitou zpracování požadavků spotřebitelů. Vnímáme velký tlak na optimalizaci nákladů a zkracování dodacích termínů. Navíc je logistika stále příliš závislá na lidech, kterých je nedostatek. Řešení vidím v zavádění automatizace a ve využívání nových technologií. Máme k dispozici velké množství dat, jejichž analýza nám v kombinaci se sledováním provozních činností v reálném čase pomůže k přesnější predikci vývoje poptávky, což umožní optimalizaci jednotlivých částí či funkcí dodavatelského řetězce a tím otevření nových obchodních kanálů e-commerce,“ vysvětluje Milan Dvořák.

Milan Dvořák je absolventem Agronomické fakulty České zemědělské univerzity v Praze. Následně se zúčastnil ročního výměnného studentského programu na Minnesotské univerzitě v Saint Paulu.

Mezi jeho záliby patří lední hokej, golf a cestování. Rád navštěvuje netradiční destinace.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama