reklama
reklama
11. 3. 2019 | poslední aktualizace: 11. 3. 2019  09:09

Josef Richtr se stal společníkem advokátní kanceláře Řezníček & Co.

Posílením týmu o zkušeného odborníka, který se v oblasti trestního práva pohybuje více než 40 let, rozšířila advokátní kancelář Řezníček & Co. významně svou působnost také do oblasti trestního práva. JUDr. Josef Richtr bude v rámci své nové role advokáta zodpovědný za rozšíření specializace kanceláře do oblasti trestního práva, s cílem poskytnout klientům efektivní obhajobu s využitím bohatých celoživotních profesních zkušeností v tomto oboru.
-rkp
Josef Richtr, společník advokátní kanceláře Řezníček & Co.
Josef Richtr, společník advokátní kanceláře Řezníček & Co.
autor: Řezníček & Co.

Josef Richtr absolvoval v roce 1975 Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Po složení justičních zkoušek pracoval na prokuratuře a později státním zastupitelství ČR kontinuálně až do roku 2018. Více než 20 let řídil Okresní státní zastupitelství v Českých Budějovicích ve funkci okresního státního zástupce.

V období let 2017 až 2018 vykonával jako státní zástupce Krajského státního zastupitelství v Českých Budějovicích dozor v trestních věcech, které vyšetřoval policejní orgán Generální inspekce bezpečnostních sborů. Vykonával rovněž pedagogickou činnost na Jihočeské Univerzitě v Českých Budějovicvích, kde přednášel základy trestní odpovědnosti dle trestního práva České republiky.

Ve volném čase se věnuje Josef Richtr především rodině, jízdě na kole, tenisu a je vášnivým cestovatelem.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama