reklama
reklama
9. 3. 2019 | poslední aktualizace: 9. 3. 2019  11:30

Ivan Hulcký ředitelem závodu Elis Textile Care ve Velkých Pavlovicích

Skupina Elis, která podniká v oblasti pronájmu a servisu pracovních oděvů, rohoží a hygienického řešení, ohlásila personální změnu ve vedení české pobočky. Ředitelem závodu Elis Textile Care ve Velkých Pavlovicích byl k 1. březnu jmenován Ivan Hulcký.
-rkp
Ivan Hulcký, ředitel závodu Elis Textile Care ve Velkých Pavlovicích
Ivan Hulcký, ředitel závodu Elis Textile Care ve Velkých Pavlovicích
autor: Elis

Ivan Hulcký (43) v předchozích letech zastával provozní manažerské funkce ve společnostech Altech, Deceuninck a AVX Czech Republic.

„Úkolem Ivana Hulckého v nové roli bude připravit závod ve Velkých Pavlovicích a jeho zaměstnance a systémy na další rozvoj. Vedle toho bude spolupracovat s obchodním oddělením v péči o stávající i nové zákazníky,“ uvedla k jmenování nového ředitele Jana Puškáčová, která řídí aktivity skupiny Elis v České republice, na Slovensku a v Maďarsku.

Ivan Hulcký využije své zkušenosti z předchozích zaměstnání při rebrandingu české pobočky. Ta prošla v České republice v uplynulém roce změnami a po přechodném názvu Berendsen Part of Elis působí od února 2019 pouze pod názvem Elis.

Absolvoval Fakultu technologickou VUT Brno a dále získal profesionální diplom v managementu na Open University – OU Business School v Praze.

Ve svém volném čase se kromě rodiny věnuje cestování, sportu a práci s vínem.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama