reklama
reklama
7. 3. 2019 | poslední aktualizace: 7. 3. 2019  10:23

Martin Kubíček členem představenstva a výkonným ředitelem Expobank CZ

Management Expobank CZ nově posílil Martin Kubíček. V Expobank CZ nyní působí jako výkonný ředitel a člen představenstva zodpovědný za oblast řízení rizik. Martin Kubíček přichází z MONETA Money Bank, kde pracoval dlouhých 11 let. Poslední 4 roky zde zastával pozici senior manažera útvaru Enterprise Risk Management přímo reportujícího CRO.
-rkp
Martin Kubíček, člen představenstva a výkonný ředitel Expobank CZ
Martin Kubíček, člen představenstva a výkonný ředitel Expobank CZ
autor: Pavlik/Simerova

Martin Kubíček vnímá novou pozici v Expobank CZ jako výzvu, v níž může uplatnit své bohaté pracovní zkušenosti z bankovního sektoru. „Mým úkolem v Expobank CZ bude zdravé úvěrové portfolio, udržování banky v kondici i pro případ jakékoliv ekonomické krize a neustálé inovování nabízených bankovních produktů s ohledem na nejnovější trendy,“ uvádí Martin Kubíček.

Martin Kubíček zastával manažerské pozice zodpovědné za oblast kapitálové přiměřenosti, risk reportingu, úvěrového rizika a IT bezpečnosti.

V České republice vystudoval Institut ekonomických studií na Karlově univerzitě (PhDr.). Studoval také v Dánsku (Aarhus University), Japonsku (University of Tokyo) a USA.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama