reklama
reklama
4. 3. 2019 | poslední aktualizace: 4. 3. 2019  10:55

Angelika Houdková a Hana Cajthamlová posílili společnost DRFG

Investiční skupina DRFG posílila své řady. Do divize Real Estate nastoupila Angelika Houdková. Přináší dlouholeté zkušenosti s širokým spektrem pronájmů převážně retailových ploch. Hana Cajthamlová přichází se zkušenostmi z předních bankovních domů, aby pomohla se zajištěním finančních prostředků pro veškeré projekty skupiny.
-rkp
Čtěte více o: personálie | investice | DRFG
Angelika Houdková a Hana Cajthamlová posílili DRFG
Angelika Houdková a Hana Cajthamlová posílili DRFG
autor: DRFG

Angelika Houdková bude mít v náplni práce především organizaci a koordinaci činností v rámci sekce pronájmů, dále bude mít odpovědnost za přípravu a realizaci strategických přestaveb, remodelingů či jednání s klíčovými nájemci. Mimo jiné bude mít na starosti také komunikaci s portfolio manažery, kteří zajišťují technickou správu nemovitostního portfolia.

„Dříve jsem pracovala pro přední evropské řetězce, které mají díky svému dlouhodobému působení standardizovaný systém práce s nájemními plochami. DRFG je mladá, dynamická společnost, která je v plném rozvoji, a jsem přesvědčená, že to dobré ze zmíněné ‚automatizace‘ je implementovatelné i zde a bude jednoznačným přínosem,“ vysvětluje Houdková, jež do skupiny nastupuje z pozice ředitelky strategického rozvoje nemovitostí obchodního řetězce Globus, kde působila více než pět let.

„Řídit sekce pronájmů je náročný a zodpovědný úkol, se kterým jsem nastupovala i do společnosti Globus. Vnímám jej jako další zajímavou výzvu ve své pracovní kariéře,“ dodává ještě Houdková s tím, že za jeden ze svých dosud největších pracovních úspěchů považuje přípravu a vedení projektu přeměny Baumarktu Globus Brno na Obchodní centrum Globus.

Angelika Houdková působila i v dalších významných společnostech – například v obchodním řetězci Kaufland, kde se vypracovala až na pozici vedoucí úseku pronájmů, kde strávila tři z celkových osmi let v Kauflandu. Vedla tým, který se staral o více než 100 filiálek.

 

Hana Cajthamlová bude především udržovat a rozvíjet vztahy s jednotlivými bankovními domy, nastavit jednotnou bankovní strategii a vyjednávat podmínky tak, aby struktura financování projektů skupiny DRFG byla nastavena co nejefektivněji.

„Mám velmi ráda obchod, práci s lidmi a ráda se učím stále něco nového. V DRFG mohu uplatnit své dosavadní zkušenosti z bankovního prostředí – tentokrát ale z druhé strany. Financování, vyjednávání podmínek, a hlavně práce s lidmi mě nesmírně baví,“ zdůvodňuje svůj příchod Cajthamlová, která předtím působila šest let jako korporátní bankéřka pro společnosti v segmentu velkých korporací v Raiffeisenbank. Této zkušenosti předcházelo téměř dvouleté období v UniCredit Bank.

V rámci svého působení v bance se zabývala především akvizicemi nových klientů, identifikováním příležitostí ve stávajícím portfoliu klientů a podílela se na velkých strukturovaných transakcích. Během své kariéry spolupracovala s některými z největších tuzemských investičních skupin či nadnárodních koncernů.

Hana Cajthamlová získala inženýrský titul na Ekonomicko-správní fakultě Masarykovy univerzity v Brně. V rámci studia absolvovala také zahraniční stáž v Rakousku.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama