reklama
reklama
4. 3. 2019 | poslední aktualizace: 4. 3. 2019  09:45

Pavel Frnoch provozním ředitelem poradenské společnosti Deloitte

Roli Chief Operating Officer (COO) české pobočky poradenské společnosti Deloitte zastává Pavel Frnoch. Současně se stává Chief Financial Officer (CFO) slovenské pobočky firmy. Pavel Frnoch ve funkci nahrazuje Jana Stehlíka, který nyní bude v Deloitte na pozici Chief Digital Officer (CDO) zodpovídat za rozvoj moderních technologií firmy v regionu střední Evropy.
-rkp
Pavel Frnoch, Chief Operating Officer (COO) české pobočky poradenské společnosti Deloitte a Chief Financial Officer (CFO) slovenské pobočky
Pavel Frnoch, Chief Operating Officer (COO) české pobočky poradenské společnosti Deloitte a Chief Financial Officer (CFO) slovenské pobočky
autor: Deloitte

Pavel Frnoch nastoupil do české pobočky Deloitte v roce 2002 do oddělení controllingu. V roce 2009 se přesunul do Rumunska, kde zastával pozici finančního a později provozního šéfa v regionu balkánských zemí. Po návratu z Rumunska spoluzakládal středoevropské centrum sdílených služeb v polském Řešově. Od loňského roku vedl pražské centrum sdílených služeb společnosti Landis+Gyr. Pavel Frnoch bude současně zastávat roli finančního ředitele slovenské pobočky Deloitte. 

„Jsem ráda, že Pavel Frnoch přijal novou výzvu. Jeho dlouholeté zkušenosti ve vedoucích pozicích v Deloitte a práci v zahraničí jsou významným aktivem pro další rozvoj naši české pobočky,“ říkáDiana Rádl Rogerová, řídící partnerka Deloitte ČR.

Dosavadní provozní ředitel Jan Stehlík pracuje v české pobočce Deloitte téměř 25 let. Začínal v roce 1994 a postupně se z pozice asistenta v oddělení auditu vypracoval na manažerskou pozici. Více než šestnáct let působil jako CFO a od roku 2011 byl COO. Od března bude Jan Stehlík vést středoevropské IT projekty.

„Děkuji Janovi za téměř čtvrt století excelentní a oddané práce pro českou i slovenskou pobočku Deloitte. Firma naši velikosti potřebuje zkušeného lídra v moderních IT technologiích a já věřím, že Jan je tím nejvhodnějším kandidátem na nově vytvořenou pozici CDO ve středoevropském regionu,“ dodává Diana Rogerová.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama