reklama
reklama
3. 3. 2019 | poslední aktualizace: 3. 3. 2019  15:27

Dominik Valášek šéfeditorem auto-moto webu Garáž.cz

Online automobilový magazín Garáž.cz internetové tuzemské jedničky Seznam.cz má od února nového šéfeditora. Stává se jím Dominik Valášek, který bude v nové pozici řídit interní redakci a spolupráci s externími dodavateli video obsahu Jakubem Rejlkem, Jakubem Urbanem, Ondřejem Chamillou a Honzou Koubkem.
-rkp
Dominik Valášek, šéfeditor auto-moto webu Garáž.cz
Dominik Valášek, šéfeditor auto-moto webu Garáž.cz
autor: Seznam.cz

Dominik Valášek působil v redakci Garáž.cz od loňského května jako redaktor. Svou profesní dráhu začínal na pozici šéfredaktora magazínu Autobox, následně se stal i externím redaktorem webů Motorkáři.cz, Autíčkář.cz a redaktorem portálu Automix.cz. Věnuje se nejen automobilovým novinkám, testům, veteránům či ojetinám, ale i motorkám. Jeho oblíbenou tématikou jsou pak nová auta, technologie, mechanika a sportovní vozy. 

„Garáž.cz navštíví přes dva milióny reálných uživatelů měsíčně, kterým naše redakce přináší testy aut, a to jak ve formě videa, tak textu doplněného vlastními fotogaleriemi. Dále reportáže, ojetiny, spotřebitelská a legislativní témata, ale i novinky ze světa aut,“ říká Valášek.

„Jsem rád, že z pozice jedničky v auto-moto segmentu můžeme dále rozvíjet a upevňovat pozici na trhu. V nejbližší době se mohou fanoušci těšit například na redakční speciál z ženevského autosalonu,“ dodává Igor Kalaš, ředitel obsahu Seznam.cz.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama