reklama
reklama
27. 2. 2019 | poslední aktualizace: 27. 2. 2019  12:28

Martin Baláž country managerem pro Českou republiku a Slovensko společnosti Prologis

Společnost Prologis, oznámila povýšení Martina Baláže na pozici viceprezidenta a country managera společnosti pro Českou republiku a Slovensko.
-rkp
Martin Baláž, country manager pro Českou republiku a Slovensko společnosti Prologis
Martin Baláž, country manager pro Českou republiku a Slovensko společnosti Prologis
autor: Prologis

Martin Baláž bude ve své nové roli zodpovědný za celé české a slovenské portfolio společnosti čítající aktuálně 1,6 milionu metrů čtverečních. Bude dohlížet na veškeré její leasingové a stavební aktivity, stejně tak jako na činnost v oblasti správy nemovitostí a projektového managementu. Povede investiční projekty společnosti a proces pronájmů jejích parků v období, jež je pro Prologis z hlediska směřování v obou zemích zásadní.  

Přebírá zodpovědnost rovněž za vedení pražské i bratislavské kanceláře a bude i nadále přímým podřízeným Martina Poláka, managing directora a regionálního ředitele Prologis pro střední a východní Evropu.

„Martin na svůj nový post nastupuje s cennými profesními zkušenostmi. Je to přirozený vůdce, jenž jde ostatním skvělým příkladem. Vždy mě nesmírně těší, když mohu sledovat osobní růst svých kolegů a toto povýšení jasně ukazuje, čeho může u Prologis jednotlivec dosáhnout. Rozsáhlé znalosti v oboru, jimiž Martin disponuje, a jeho odhodlání se neustále zdokonalovat pro nás budou velkým přínosem,“ uvedl Martin Polák. 

Před nástupem do Prologis působil Martin Baláž jako associate partner ve společnosti Cushman & Wakefield, v níž zastával funkci vedoucího průmyslových a maloobchodních a skladových prostor na Slovensku a vedoucího průmyslového oddělení pro Českou republiku. Do společnosti Prologis nastoupil v roce 2014 na pozici senior manažera pro leasing a development pro Českou republiku a Slovensko.

Je držitelem titulu MBA v oboru stavebnictví a nemovitostí, který získal na College of Estate Management v Readingu ve Velké Británii.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama