reklama
reklama
18. 2. 2019 | poslední aktualizace: 18. 2. 2019  09:20

Karel Branda, Petr Bělina a Radim Šponar posílili management koncernu Trigema

Provozním ředitelem koncernu Trigema se stal Karel Branda, který doposud působil na pozici ředitele dceřiné společnosti Trigema Building. Novým šéfem stavební části koncernu je Petr Bělina a obchodním ředitelem Radim Šponar.
-rkp
Karel Branda, Petr Bělina a Radim Šponar, management koncernu Trigema
Karel Branda, Petr Bělina a Radim Šponar, management koncernu Trigema
autor: Trigema

Karel Branda je v Trigemě nyní na pozici provozního ředitele. Je odpovědný především za fungování oblasti informačních technologií, personalistiky, interního auditu, správy majetku a technicko-obchodních vztahů skupiny. Ve firmě působí přes 20 let. Původně začínal na pozici stavbyvedoucího. Od roku 2007 byl předsedou představenstva a od roku 2014 statutárním ředitelem Trigema Building. Před nástupem do Trigemy Branda působil ve společnostech Klima Praha, Stapo Praha, Prefa TrmiceEurocast a Vodohospodářské stavby Ústí nad Labem.  Vystudoval Stavební fakultu ČVUT. Je mimo jiné členem ČKAIT – autorizovaný inženýr v oboru vodohospodářské stavby. Mezi jeho záliby patří například moderní architektura, vinařství a basketbal.

Petr Bělina, který je novým ředitelem Trigema Building, pracuje ve firmě více než 8 let. Svou misi zde původně zahajoval jako reklamační technik. Od té doby prošel celou řadou pracovních uplatnění, naposledy působil na pozici výrobního ředitele Trigema Building. V předchozích zaměstnáních pracoval mimo jiné jako projektant, stavbyvedoucí a technický dozor investora v rámci bytové výstavby.Bělina má od nynějška na starosti zejména celkové řízení stavební společnosti Trigema Building. Ve volném čase se zajímá například o literaturu faktu, historii a zdravý životní styl.

Radim Šponar je obchodním ředitelem Trigema Building. Jeho úkolem je především příprava a zajištění veřejných i privátních zakázek a dosažení požadovaného obratu firmy. Před nástupem do Trigemy pracoval na pozici ředitele regionu Čechy v Geosan Group. Byl rovněž výrobním ředitelem společnosti Hochtief CZ či projektovým manažerem ve společnosti Subterra. Vystudoval Vysokou školu báňskou – Technickou univerzitu v Ostravě. Pokud má volno, věnuje se zejména svým dětem, sportu a práci v lese.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama