reklama
reklama
7. 2. 2019 | poslední aktualizace: 7. 2. 2019  09:54
Tomášková ředitelkou O2 TV a digitálních služeb

Dana Tomášková ředitelkou O2 TV a digitálních služeb

Sekci Digital & O2 TV ve společnosti O2 Czech Republic má nově na starosti Dana Tomášková. Její úlohou bude zajistit zákazníkům co nejlepší zážitek s O2 TV a dalšími digitálními službami a zpřístupnit jim je z jakéhokoliv zařízení, odkudkoliv a kdykoliv.
ICT Revue
Dana Tomášková, ředitelka O2 TV a digitálních služeb
Dana Tomášková, ředitelka O2 TV a digitálních služeb
autor: David Raub

Dana Tomášková chce pokračovat v dobře nastartovaném sjednocování online a offline světa prostřednictvím aplikace Moje O2

"Společně s mým týmem budeme zjednodušovat a zpříjemňovat zákazníkům čas strávený s produkty od O2 tak, aby u nás byli co nejvíce spokojení," prohlásila nová ředitelka sekce Digital & O2 TV Dana Tomášková. „Chci pracovat na vylepšování aplikací nabízených pod hlavičkou O2 tak, aby jejich využívání bylo pro uživatele přirozené a přinášelo jim skutečný užitek a zážitek," uvedla. "Ráda bych navázala na dosavadní úspěchy O2 TV a i v letošním roce nadále přinášela divákům O2 TV zajímavý obsah a posunula televizi také po technologické stránce," dodává Tomášková.

Dana Tomášková v nové pozici využije své bohaté zkušenosti a dovednosti v oblasti produktového a segmentového managementu i marketingové komunikace ve finančních a telekomunikačních firmách. Od roku 2007 pracovala ve společnosti T-Mobile, kde posledních 2 a půl roku zastávala pozici Ředitelky digitálních služeb a Big dat.

Ve volném čase ráda čte, praktikuje jógu, stále znovu a znovu začíná běhat, a v poslední době je větší a větší fanda do televize.

Autoři: ICT Revue
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama