reklama
reklama
5. 2. 2019 | poslední aktualizace: 7. 2. 2019  08:52

Petr Doležal generálním ředitelem lékáren BENU

Generálním ředitelem a předsedou představenstva provozovatele sítě lékáren BENU, společnosti BENU Česká republika a.s., se stal Petr Doležal. Vedení přední lékárenské sítě od února přebírá po Sebastianovi Ringovi, který bude nově zodpovídat za řízení aktivit skupiny Phoenix na rumunském trhu.
-rkp
Petr Doležal, generální ředitel společnosti BENU Česká republika
Petr Doležal, generální ředitel společnosti BENU Česká republika
autor: VLADIMIR KURIC

Petr Doležal (51) zároveň zůstává výkonným ředitelem skupiny Phoenix v Čechách a na Slovensku. Ve své dosavadní praxi působil jako finanční ředitel ve společnostech Raab Karcher Staviva, Conseq Finance a v drogistickém řetězci Droxi, který po kapitálovém vstupu německého koncernu Schlecker z pozice generálního ředitele také řídil.

Pod vedením Petra Doležala budou lékárny BENU pokračovat v rozšiřování poboček a posilování pozice na českém trhu. „Nasloucháme zákazníkům a inovujeme naše služby tak, abychom reflektovali jejich přání a potřeby. Kromě nadstandardních služeb v podobě preventivních programů a soukromých konzultací letos přinášíme úplně nový koncept lékáren, který budeme představovat postupně po celé České republice již v průběhu tohoto roku,“ uvedl Petr Doležal, generální ředitel společnosti BENU Česká republika.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama