reklama
reklama
6. 2. 2019 | poslední aktualizace: 6. 2. 2019  14:58

Clément de Lageneste je novým ředitelem Linkcity Czech Republic

Developerská společnost Linkcity Czech Republic jmenovala novým ředitelem a zároveň členem představenstva Clémenta de Lageneste. Nahrazuje Davida Labardina, který se po sedmiletém působení v České republice a na Slovensku vrací zpět do Francie.
pat
Čtěte více o: nemovitosti | logistika | personálie
Clément de Lageneste
Clément de Lageneste
autor: Linkcity Czech Republic

Clément de Lageneste ve společnosti dosud zastával pozici zástupce generálního ředitele pro rezidenční development. Jako nový ředitel Linkcity Czech Republic bude zodpovědný za strategická rozhodnutí a další rozvoj společnosti v obou segmentech podnikání, a to jak v České republice, tak na Slovensku. Při řízení společnosti bude úzce spolupracovat s deputy CEO Kristýnou Zavrtálkovou, která se nadále soustředí především na oblast logistických nemovitostí.

Nový ředitel působí ve skupině Bouygues od roku 2006. První čtyři roky strávil v Paříži, kde měl na starosti identifikaci a rozvoj nových obchodních příležitostí se zaměřením na kancelářské nemovitosti. Od roku 2010 je součástí týmu Linkcity, nejdříve ve Francii a později v České republice. Téměř osm let byl jako Property Development Manager zodpovědný za vyhledávání, akvizici a realizaci nových multifunkčních projektů především v regionu Normandie. Následně v únoru 2018 posílil pobočku Linkcity se sídlem v Praze.

Clément de Lageneste je absolventem EM Lyon Business School. Hovoří francouzsky a anglicky.

Autoři: pat
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama