reklama
reklama
4. 2. 2019 | poslední aktualizace: 4. 2. 2019  14:00

Kühne + Nagel ČR vede nový generální ředitel Miroslav Pudil

Česká pobočka Kühne + Nagel má nového generálního ředitele. Stal se jím Miroslav Pudil, který ve firmě pracuje už více než dvacet pět let. Na nového šéfa čeká řada úkolů.
pat
Čtěte více o: logistika | personálie | VŠE
Miroslav Pudil
Miroslav Pudil
autor: Kühne + Nagel

Od ledna převzal vedení české pobočky logistického operátora Kühne + Nagel Miroslav Pudil. Absolvent VŠE v Praze pracuje pro firmu více než dvacet pět let, během kterých působil v různých pozicích, naposledy jako ředitel divize pozemních přeprav. Na novém místě se zaměří na rozvoj digitálních aktivit, získávání národních i globálních zákazníků a implementaci nových služeb s vysokou přidanou hodnotu.

„Mám radost, že jsem byl pověřen řízením národního zastoupení společnosti Kühne + Nagel. Těším se na spolupráci s týmy ze všech českých poboček a zároveň na rozvíjení vztahů s našimi zákazníky. Jsem přesvědčen, že se nám společně podaří i nadále posilovat pozici jedničky námořních přeprav a zvyšovat tržní podíly v letecké a silniční spedici. Rok 2019 bude, podle mého názoru, velmi dynamický a pro naši operativu zásadní z důvodu implementace nových digitálních systémů a služeb,“ uvedl Miroslav Pudil.

Autoři: pat
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama