reklama
reklama
4. 2. 2019 | poslední aktualizace: 4. 2. 2019  11:02
Vážan generálním ředitelem Českých Radiokomunikací

Vít Vážan generálním ředitelem Českých Radiokomunikací

Představenstvo Českých Radiokomunikací (CRA) oznamuje jmenování Víta Vážana na pozici nového generálního ředitele. Po osmiletém působení ve vedení společnosti opustí funkci generálního ředitele Martin Gebauer, který nově povede byznysové aktivity Macquarie Infrastructure and Real Assets (MIRA) ve střední a východní Evropě.
ICT Revue
Vít Vážan, generální ředitel Českých Radiokomunikací
Vít Vážan, generální ředitel Českých Radiokomunikací
autor: ČRa

Vít Vážan je v současné době finančním ředitelem CRA a významně přispěl k úspěchu společnosti v posledních letech. Velmi úzce spolupracoval s generálním ředitelem Martinem Gebauerem a stal se tak jeho přirozeným nástupcem.

Nový generální ředitel Vít Vážan přišel do CRA v roce 2014 s řadou zkušeností ze světa médií. Ve společnosti CET 21 (skupina NOVA) pracoval na nejrůznějších pozicích v oblasti financí, od konce roku 2009 byl finančním ředitelem a v roce 2014 zastával funkci výkonného ředitele. Předtím pracoval ve společnostech Vodafone a PWC.

„V posledních čtyřech letech Vít Vážan jako finanční ředitel spolupracoval s Martinem Gebauerem na výrazné transformaci společnosti. Velmi nás těší, že Vít povede CRA do další fáze růstu, a to s podporou zkušeného manažerského týmu,“ říká předseda představenstva CRA Jiří Zrůst.

Vít Vážan je absolventem Ekonomické fakulty Vysoké školy báňské - Technické univerzity v Ostravě.

Martin Gebauer přichází do MIRA po osmileté kariéře v CRA, kam nastoupil v roce 2011 jako finanční ředitel, poté byl jmenován roku 2014 generálním ředitelem. Nadále bude působit v představenstvu společnosti. Pod jeho vedením proběhla úspěšná transformace CRA na moderní technologickou společnost zaručující stabilitu a budoucí ekonomický růst. Inovativní projekty jako přechod na nový standard pozemního televizního vysílání DVB-T2, spuštění nových platforem OTT a HbbTV propojujících svět vysílání a internetu, zavedení nových cloudových technologií a v neposlední řadě rozvoj vlastní IoT platformy a sítě LoRaWAN jsou toho zárukou.

 

Autoři: ICT Revue
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama