reklama
reklama
1. 2. 2019 | poslední aktualizace: 4. 2. 2019  10:21

Nastia Ladina nastoupila do agentury Kindred

Do digitální agentury Kindred, která je od roku 2018 členem Publicis Groupe, nastoupila Nastia Ladina. Přichází z reklamní agentury Fallon Prague, kde působila na pozici Client Lead Partner. V novém působišti má Nastia Ladina z pozice Client Service Director na starost rozvoj týmu klientského servisu včetně optimalizace klientských a interních procesů.
rkp
Čtěte více o: personálie | agentura
Nastia Ladina, Client Service Director v agentuře Kindred
Nastia Ladina, Client Service Director v agentuře Kindred
autor: Kindred Group

Nastia Ladina se reklamě věnuje přes 12 let. V agentuře Fallon Prague, která také spadá pod komunikační skupinu Publicis Groupe, byla zodpovědná za klientský servis pro Škoda Auto nebo pro značky Frisco a Birell. Předtím pracovala na Ukrajině, například v lokální pobočce Saatchi & Saatchi, kde měla jako Account Director na starost vybrané značky společností Coca-Cola a Phillip Morris. Během své kariéry v agenturách spolupracovala mimo jiné na projektech se značkami Renault, Nestlé nebo Samsung.

„Kindred vnímám jako agenturu s obrovským potenciálem, svým vlastním know-how a širokým spektrem služeb, což dává možnost nabízet klientům unikání servis. Jsem ráda, že můžu být součástí týmu, a přispět tak k dynamickému rozvoji agentury,“ komentuje svůj nástup Nastia Ladina.

Autoři: rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama