reklama
reklama
4. 2. 2019 | poslední aktualizace: 4. 2. 2019  08:58

Clément de Lageneste novým ředitelem LINKCITY

Linkcity Czech Republic, developer logistických a rezidenčních nemovitostí, který je součástí mezinárodní skupiny Bouygues a sesterskou společností stavebního dodavatele VCES, jmenoval do funkce nového ředitele a zároveň člena představenstva. Clément de Lageneste nahradí v čele společnosti Davida Labardina, který se po sedmiletém působení v České republice a na Slovensku vrací zpět do rodné Francie.
-rkp
Clément de Lageneste, ředitel společnosti LINKCITY
Clément de Lageneste, ředitel společnosti LINKCITY
autor: Antonín Lavrenčík

Clément de Lageneste (35) ve společnosti dosud zastával pozici zástupce generálního ředitele pro rezidenční development. Jako nový ředitel Linkcity Czech Republic bude zodpovědný za strategická rozhodnutí a další rozvoj společnosti v obou segmentech podnikání, a to jak v České republice, tak na Slovensku. Při řízení společnosti bude úzce spolupracovat s Deputy CEO Kristýnou Zavrtálkovou, která se nadále bude soustředit především na oblast logistických nemovitostí.

Clément de Lageneste působí ve skupině Bouygues od roku 2006. První čtyři roky strávil v Paříži, kde měl na starosti identifikaci a rozvoj nových obchodních příležitostí se zaměřením na kancelářské nemovitosti. Od roku 2010 je součástí týmu Linkcity, nejdříve ve Francii a později v České republice. Téměř osm let byl jako Property Development Manager zodpovědný za vyhledávání, akvizici a realizaci nových multifunkčních projektů především v regionu Normandie. Následně v únoru 2018 posílil pobočku Linkcity se sídlem v Praze.

Clément de Lageneste je absolventem EM Lyon Business school. Hovoří francouzsky a anglicky. Mezi jeho záliby patří renovování historických automobilů a v současnosti také bližší poznávání Prahy a České republiky.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama