reklama
reklama
4. 2. 2019 | poslední aktualizace: 4. 2. 2019  00:00

Přestupy: Marketing v Prazdroji nově řídí Roman Trzaskalik, přichází z Danone. Generálním ředitelem lékáren Benu se stal Petr Doležal

red
red
Čtěte více o: přestup | Plzeňský Prazdroj
jarvis_5c5337c3498e40fdfd2524c5.jpeg
Martina Komoru jmenovala technologická společnost STRV marketingovým ředitelem.
autor: Archiv HN

Marketing v Prazdroji řídí Trzaskalik

Novým marketingovým ředitelem Plzeňského Prazdroje se stal Roman Trzaskalik (43). Přichází z Danone, kde působil na vysokých řídících pozicích, zkušenosti sbíral také u společnosti Opavia.

Doležal jde do vedení lékáren Benu

Petr Doležal (51) se stal generálním ředitelem a předsedou představenstva provozovatele sítě lékáren Benu. Vedení přebírá od února a zároveň zůstává lokálním ředitelem skupiny Phoenix.

CleverAnalytics posiluje Kovář

Společnost CleverAnalytics, která vyvíjí podklady pro lokační analýzu, jmenovala Jana Kováře (33) obchodním ředitelem. Dříve například spolupracoval s Komerční bankou nebo společností Emco.

Hartmann má nového ředitele závodu

Radim Štourač (43) je ředitelem výrobního závodu Hartmann-Rico v Havlíčkově Brodě, který vyrábí zdravotnické a hygienické pomůcky. Dosud u společnosti zastával manažerské posty.

Komora je v čele marketingu v STRV

Technologická společnost STRV jmenovala Martina Komoru (33) marketingovým ředitelem. Jeho úkolem je vedení marketingového týmu, budování značky STRV a komunikační aktivity.

Autoři: red
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama