reklama
reklama
28. 1. 2019 | poslední aktualizace: 28. 1. 2019  10:26
Klíma řídí obchod společnosti 2N Telekomunikace

Tomáš Klíma obchodním ředitelem společnosti 2N Telekomunikace

Společnost 2N Telekomunikace oznámila, že na pozici obchodního ředitele nastupuje Tomáš Klíma, který ve společnosti pracuje už od roku 2008.
ICT Revue
Tomáš Klíma, obchodní ředitel společnosti 2N Telekomunikace
Tomáš Klíma, obchodní ředitel společnosti 2N Telekomunikace
autor: 2N Telekomunikace

Tomáš Klíma (35) se stává obchodním ředitelem (Chies Sales Officer) společnosti 2N po personálních změnách, které nastaly na začátku ledna 2018, kdy se novým CEO stal Michal Kratochvíl.

„Tomáše Klímu jsme jmenovali v souvislosti se změnami v organizační struktuře společnosti po novém roce. Tomáš bude odpovědný za veškeré obchodní aktivity společnosti, což znamená distribuci ve všech regionech, ale také prodeje výtahových komunikátorů či OEM businessu. Tomáš v minulosti řídil distribuční prodej firmy, proto má veškeré předpoklady k tomu, aby novou pozici zvládl,“ komentuje Michal Kratochvíl, CEO společnosti 2N Telekomunikace.

Tomáš Klíma ve společnosti 2N působí od roku 2008, dříve pracoval jako regionální obchodní ředitel a od roku 2015 pak na pozici ředitele distribučního prodeje. Získal magisterský titul v oblasti mezinárodního obchodu na VŠE v Praze a později diplom MBA na Université Jean Moulin v Lyonu.

Tomáš Klíma je ženatý a má 2 syny. Ve volném čase se věnuje rodině a k jeho velkým koníčkům patří fotbal, tenis a zimní sporty. 

Autoři: ICT Revue
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama