reklama
reklama
24. 1. 2019 | poslední aktualizace: 24. 1. 2019  10:33

Martin Michalíček ředitelem divize Energetiky společnosti ABB

Společnost ABB oznámila personální změnu. Martin Michalíček se stal ředitelem pro divizi Energetika ABB Česká republika. Technologická společnost ABB podniká v oborech elektrotechnických výrobků, robotiky a pohonů, průmyslové automatizace a energetiky.
-rkp
Čtěte více o: personálie | ředitel | technologie | energetika | ABB
Martin Michalíček, ředitel divize Energetiky společnosti ABB
Martin Michalíček, ředitel divize Energetiky společnosti ABB
autor: ABB

Martin Michalíček má více než 20 let zkušeností v oblasti prodeje, marketingu a managementu. Získal titul MBA na VUT v Brně a do společnosti ABB přišel se společnosti ČEZ, kde působil jako senior manažer akvizic pro segment obnovitelných zdrojů. Předtím pracoval ve firmách GE, Honeywell a Siemens, kde jako ředitel zodpovídal za oblast obnovitelných zdrojů energie. Svou profesní kariéru začínal jako obchodní a marketingový ředitel společnosti PCS.

„Součástí mé nové role je využít celosvětového postavení ABB jako lídra v mnoha odvětvích energetiky a v českém technologickém, právním a obchodím prostředí formovat transformaci energetiky včetně její digitalizace,“ říká Martin Michalíček.  Vedle toho bude podle něj významná také aktivita v oblasti rozvoje e-mobility, smart cities a smart energy. „Zároveň se budu zaměřovat na zvyšování podílu obnovitelných zdrojů, akumulace energie a přechod od takzvaného železa ke službám,“ dodává Michalíček.

Ve svém volnu si vedle rodiny najde čas také na sport, jako volejbal, golf nebo tenis. Je milovníkem dobrého jídla, vína a kvalitních filmů.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama