reklama
reklama
24. 1. 2019 | poslední aktualizace: 24. 1. 2019  10:09

Radek Duda Country Managerem divize leteckých a námořních přeprav DACHSER Czech Republic

Mezinárodní logistický provider DACHSER Czech Republic má nového Country Managera pro Air & Sea Logistics - za divizi leteckých a námořních přeprav bude v České republice zodpovědný Radek Duda.
-rkp
Radek Duda, Country Manager divize leteckých a námořních přeprav DACHSER Czech Republic
Radek Duda, Country Manager divize leteckých a námořních přeprav DACHSER Czech Republic
autor: Dachser

Radek Duda (41) bude řídit z pozice Country Managera divize leteckých a námořních přeprav společnosti DACHSER Czech Republic zkušený tým této divize s cílem prohlubovat dobrou pověst na trhu, rozšiřovat zákaznické portfolio i produktovou nabídku, a ještě lépe využívat potenciálu spolupráce s divizí Evropské logistiky společnosti DACHSER.

Radek Duda vystudoval Fakultu dopravní ČVUT v Praze. Po studiích nastoupil do společnosti Maersk Line, kde po dvouletém působení v české pobočce převzal vedení bratislavského týmu zákaznické péče tohoto dánského rejdaře. Svoji kariéru v logistice dále rozvíjel ve společnosti DB Schenker, kde sedm let působil na pozici Country Ocean Freight Managera a byl zodpovědný za námořní divizi společnosti v České republice. Do společnosti DACHSER Czech Republic přichází z francouzské firmy Petit Forestier, jejíž obchodní zastoupení v České republice zakládal a přes dva roky stál v jejím čele jako Country Manager.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama