reklama
reklama
21. 1. 2019 | poslední aktualizace: 21. 1. 2019  09:55

Antonín Mokrý a Karol Laco posílili tým advokátní kanceláře Taylor Wessing

Advokátní kancelář Taylor Wessing Česká republika posiluje své řady a rozšiřuje tým o nové právní zástupce v oblasti řešení korporátních sporů a řešení sporů. Jsou jím JUDr. Antonín Mokrý a Mgr. Karol Laco. Antonín Mokrý v pozici Counsel bude spolu se svým týmem významnou oporou pro speciální projekty, které v současné době advokátní kancelář řeší.
-rkp
Antonín Mokrý a Karol Laco, advokátní kancelář Taylor Wessing
Antonín Mokrý a Karol Laco, advokátní kancelář Taylor Wessing
autor: Taylor Wessing

Antonín Mokrý studoval právo na Karlově univerzitě v Praze a má dlouholeté pracovní zkušenosti z právní praxe již od roku 1980. Poté, co hrál významnou roli ve společnosti SODOMKA SOUČEK JINDRA MOKRÝ & Partners jako její partner, založil roku 2013 vlastní advokátní kancelář. Kromě toho působil v několika významných institucích jako například prezident Rady evropských advokátů a advokátů (CCBE) se sídlem v Bruselu, místopředseda České advokátní komory a prezidentský delegát v organizaci AIJA, která je jediným globálním sdružením věnovaným advokátům do 45 let. Kromě češtiny řeší veškeré spory také v angličtině, slovenštině a ruštině.

Karol Laco bude od tohoto okamžiku podporovat řešení sporů jako advokát. Vystudoval právo na Karlově univerzitě a své první pracovní zkušenosti získal ve společnosti SODOMKA SOUČEK JINDRA MOKRÝ & Partners. V advokátní kanceláři Antonín Mokrý pak již postoupil na pozici advokáta. Hovoří česky, anglicky a slovensky.

Není nic příjemnějšího, než získat podporu dalších zkušených právníků. Tým JUDr. Mokrého je schopen řešit právní spory v obchodních a občanskoprávních věcech, a to je opět pro naši advokátní kancelář velmi obohacující. Očekáváme, že vzájemná podpora bude významnou posilou a přínosem pro celou advokátní kancelář“, uvedl Erwin Hanslik, vedoucí partner advokátní kanceláře Taylor Wessing Česká republika.

Tým JUDr. Mokrého bude pracovat na stejné adrese, kde nyní i sídlí. Adresa je stejná pro celý tým Taylor Wessing v Praze, a to U Prašné brány 1 a 3 v Praze 1.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama