reklama
reklama
18. 1. 2019 | poslední aktualizace: 19. 1. 2019  09:31

Miroslav Kynčl ideamakerem v agentuře Česká produkční Social Media

Jako ideamaker nastoupil do týmu agentury Česká produkční Social Media Miroslav Kynčl. Bude odpovědný za tvorbu kampaní a kreativních konceptů pro jednotlivé klienty. Jako ideamaker a marketing copywriter pracoval více než dva roky v Alza.cz, kde se podílel mimo jiné na televizních reklamách se zeleným mimozemšťanem.
-rkp
Čtěte více o: personálie | agentura
Miroslav Kynčl, ideamaker agentury Česká produkční Social Media
Miroslav Kynčl, ideamaker agentury Česká produkční Social Media

Miroslav Kynčl (33) pracoval více než dva roky pro internetový obchod Alza.cz. Z marketing copywritera se vypracoval na ideamakera a podílel se na hlavních televizních či online kampaních, voiceoverech, sloganech nebo tematických newsletterech. Dříve pracoval v oblasti PR a jako redaktor v Hospodářských novinách nebo Mediafaxu.

„Těším se, že v České produkční Social Media dostanu příležitost pracovat pro celou řadu zajímavých klientů s odlišnými cílovými skupinami. Po dvou letech práce pro jedinou velkou společnost to považuji za přirozený profesní posun,“ říká Miroslav Kynčl, nový ideamaker agentury Česká produkční Social Media.

Vystudoval žurnalistiku na Masarykově univerzitě v Brně. Mezi jeho záliby patří gaming a historie. Sám nyní dokončuje historický román odehrávající se v 9. století v Čechách.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama