reklama
reklama
17. 1. 2019 | poslední aktualizace: 17. 1. 2019  10:33

Lukáš Ondráček povede společnost DKV v Čechách a na Slovensku

Společnost DKV Euro Service, přední poskytovatel služeb pro dopravce, jmenovala Lukáše Ondráčka novým ředitelem pro Českou republiku a Slovensko. Lukáš Ondráček přebírá funkci po Ondřeji Pavlíkovi, který postoupil na pozici regionálního ředitele DKV pro severní, střední a východní Evropu.
-rkp
Lukáš Ondráček, ředitel pro Českou republiku a Slovensko společnosti DKV Euro Service
Lukáš Ondráček, ředitel pro Českou republiku a Slovensko společnosti DKV Euro Service
autor: DKV Euro Service

Lukáš Ondráček (39) přichází do DKV ze společnosti Trost Auto Service Technik, kde působil od roku 2004 jako specialista na diagnostiku a vybavení autoservisů. V roce 2011 byl jmenován ve společnosti Trost Auto Service Technik výkonným ředitelem a odpovídal za úspěšný rozvoj velkoobchodu náhradních dílů pro nákladní a osobní vozy u více než 2 000 zákazníků v ČR. Je absolventem České zemědělské univerzity v Praze, obor silniční doprava. Lukáš Ondráček je ženatý a má dvě děti. Ve volném čase se věnuje rodině a sportu.

„DKV má v Čechách a na Slovensku vybudovanou velice dobrou pozici. Mým hlavním úkolem je pokračovat v dosavadním silném růstu. Zároveň se chci zaměřit i na fleetové zákazníky s menšími vozy a nové produkty a služby, které reflektují moderní trendy v přepravě zboží nebo osob, například v oblasti elektrické mobility.“

Ondřej Pavlík (45) vedl českou a slovenskou pobočku DKV Euro Service od roku 2009. Za tu dobu se obrat jím řízených poboček zvýšil o 250 procent. Ondřej Pavlík před příchodem do DKV působil od roku 1994 v oboru informačních technologií, naposledy ve společnosti Tech Data jako její výkonný ředitel. Je absolventem Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého v Olomouci a získal titul MBA na University of Calgary.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama