reklama
reklama
17. 1. 2019 | poslední aktualizace: 17. 1. 2019  10:11

Katarína Karmažinová posílila oddělení pro vztahy s veřejností a médii Colliers International ČR. Bude spolupracovat s Anetou Ježkovou

Společnost Colliers International oznámila rozšíření svého oddělení pro vztahy s veřejností a médii pro Českou republiku. Tento krok je součástí strategie společnosti posílit vztahy s klienty a odbornou veřejností. Novou manažerkou public relations se stala Katarína Karmažinová. Společně s Anetou Ježkovou bude zodpovídat za externí i interní komunikaci společnosti a její public relations.
-rkp
Katarína Karmažinová a Aneta Ježková, oddělení pro vztahy s veřejností a médii Colliers International ČR
Katarína Karmažinová a Aneta Ježková, oddělení pro vztahy s veřejností a médii Colliers International ČR
autor: Colliers International

Katarína Karmažinová se stala novou manažerkou public relations Colliers International v České republice. V rámci své dosavadní praxe získala rozsáhlé zkušenosti v médiích a PR. V uplynulých sedmi letech přispívala do řady prestižních mezinárodních titulů, k nimž mimo jiné patřily BBC, The Independent, Business Insider či Die Presse, působila také jako nezávislá novinářka.

Ve skupině Mergermarket Group zastávala pozici manažerky vztahů s klienty a v londýnské společnosti Drooms byla zodpovědná za přípravu psaného obsahu a PR textů.

Je držitelkou diplomu NCTJ Britské tiskové asociace, který získala na základě studia oboru Multimedia News Reporting. Bakalářské studium překladatelství absolvovala na Vídeňské univerzitě, magisterský program zaměřený na evropský obchod úspěšně završila na Londýnské univerzitě – Royal Holloway. Plynně hovoří anglicky, německy, česky a slovensky.

Společně s Anetou Ježkovou, která od srpna roku 2018 působí jako ředitelka marketingu tuzemské pobočky Colliers International, bude Katarína Karmažinová zodpovídat za externí i interní komunikaci společnosti a její public relations.

Aneta Ježková před nástupem do Colliers pracovala jako marketingová manažerka realitní agentury Threesixty s.r.o. a jako marketingová koordinátorka společnosti Jones Lang LaSalle. Získala bakalářský i inženýrský titul na Fakultě ekonomiky a managementu České zemědělské univerzity. V rámci programu Erasmus studovala také na italské univerzitě Università degli Studi di Sassari.

„V české kanceláři Colliers International neustále hledáme způsoby, jak zdokonalit naše týmové kvality i úroveň našich služeb. V současné době, kdy digitální média představují všem snadno přístupnou platformu, si musíme být jisti, že následujeme nejnovější trendy a využíváme nejmodernější technologie, jež nám bezprostředně a jednoduše umožní sdílet novinky, predikce a jakákoli další témata, která mohou našim klientům přinášet přidanou hodnotu. Díky příchodu specialistek v této oblasti, jako jsou právě Aneta Ježková a Katarína Karmažinová, získáváme možnost efektivněji oslovovat jak naše klienty, tak místní i mezinárodní odbornou veřejnost,” uvedl Tewfik Sabongui, výkonný ředitel Colliers International pro Českou republiku.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama