reklama
reklama
14. 1. 2019 | poslední aktualizace: 14. 1. 2019  16:02

Zpravodajské servery INFO.cz a ZDROJ.cz se spojují

Čtenáře čeká řada obsahových novinek.
redakce M&M
8 Michal Pur LR
8 Michal Pur LR
autor: archiv MaM

Na českém mediálním trhu vzniká nové vydavatelství INFO.cz Online Media (IOM), které v sobě majetkově spojí dva mediální projekty. Na jedné straně etablovaný zpravodajský server INFO.cz doposud provozovaný společností Czech News Center a mediální startup ZDROJ.cz. Vlastníky nového vydavatelství IOM bude na jedné straně Czech Media Invest (CMI) podnikatelů Daniela Křetínského a Patrika Tkáče, a na straně druhé společnost Fount a.s., dosavadní provozovatel serveru ZDROJ.cz. Každá z těchto společností bude ve vydavatelství IOM držet poloviční podíl.

Nový projekt bude využívat primárně doménu INFO.cz. Management společnosti připravuje řadu nových formátů, se kterými postupně seznámí své čtenáře a veřejnost v následujících týdnech a měsících. Šéfredaktorem INFO.cz zůstává Michal Půr, v roli vydavatele jej doplní Tomáš Jirsa

„Měli jsme v řadě ohledů podobnou strukturu čtenářů. Zároveň nám všem po zemětřesení na českém mediálním trhu z posledních let chybí jasně definované zpravodajské a názorové médium, které do veřejného prostoru vrátí kvalitní názorovou diskusi. Z obou dosavadních projektů proto bereme to, co pokládáme za užitečné pro naše čtenáře. Spojená redakce nám umožní více se zaměřit na kvalitu zpravodajství, komentářů i analýz,“ popisuje základní důvody pro spojení obou médií šéfredaktor INFO.cz Michal Půr.

Autoři: redakce M&M
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama