reklama
reklama
11. 1. 2019 | poslední aktualizace: 14. 1. 2019  10:17

Michel A. Khalaf jmenován CEO pojišťovny MetLife

Michel A. Khalaf nastoupí 1. května 2019 do pozice generálního ředitele celosvětové pojišťovací společnosti MetLife, Inc. Nahradí tak dosavadního ředitele Stevena A. Kandariana, který na konci dubna odchází do důchodu. Pojišťovna MetLife, Inc. patří k největším na světě, jejích služeb využívá 100 milionů klientů ve více než 40 zemích světa.
-rkp
Michel A. Khalaf, CEO pojišťovny MetLife
Michel A. Khalaf, CEO pojišťovny MetLife
autor: METLIFE

Michel A. Khalaf má dlouholeté zkušenosti z oblasti pojišťovnictví, v níž působí už více než 20 let. V roce 1989 nastoupil do společnosti American Life Insurance Company (Alico), kde setrval až do roku 2010, kdy došlo k její fúzi s pojišťovnou MetLife. Během dvaceti let svého působení v Alico vykonával funkci regionálního ředitele pro několik různých oblastí včetně Egypta, Polska či Filipín.

Po splynutí pojišťoven Alico a MetLife byl Khalaf jmenován viceprezidentem pro oblast Středního Východu, Afriky a jižní Asie (MEASA), následně se stal prezidentem pro oblast Evropy, Blízkého východu a Afriky (EMEA). V roce 2017 rovněž převzal zodpovědnost za obchodní záležitosti americké divize pojišťovny MetLife.

Michel A. Khalaf získal bakalářský titul v oboru technika a magisterský titul z financí na Syracuse University v USA.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama