reklama
reklama
14. 1. 2019 | poslední aktualizace: 14. 1. 2019  09:56

Vojtěch Čambala ředitelem závodu Hamé v Babicích

Novým ředitelem závodu Hamé v Babicích se od 1. ledna 2019 stal Vojtěch Čambala. Ten dosud zastával pozici ředitele kvality a vývoje Hamé. Nahradí dosavadního ředitele Petra Nesrstu, který odchází ze společnosti. V současnosti probíhá proces integrace Hamé se sesterskou společností Vitana do jedné společnosti Orkla Foods Česko a Slovensko. Nové uskupení patří mezi největší potravinářské firmy v Česku, své produkty v tuzemsku vyrábí v celkem 11 závodech a další dvou závodech v zahraničí (na Slovensku a v Rusku).
-rkp
Vojtěch Čambala, ředitel závodu Hamé v Babicích
Vojtěch Čambala, ředitel závodu Hamé v Babicích
autor: Hamé

Vojtěch Čambala (38) pracuje v Hamé již od roku 2011, v roce 2016 se stal ředitelem kvality a vývoje celé firemní skupiny. Zkušenosti v oblasti kvality a vývoje potravin získal také ze svého působení v zahraničí.

Závod v Babicích je pro mne známým prostředím. V uplynulých letech jsem se závodem i jeho zaměstnanci spolupracoval v oblasti kvality, vývoje a technologie. Je zde kvalitní tým i skvělí zaměstnanci, kterým chci poskytnout dostatek prostoru a možností pro jejich rozvoj. Naší společnou prioritou je pokračovat v modernizaci a automatizaci naší výroby, zefektivňování využívání zdrojů energie a také vývoji úspěšných novinek pro naše spotřebitele,“ shrnuje své nejbližší cíle Vojtěch Čambala.

Vystudoval Fakultu Potravinářské a biochemické technologie na Vysoké škole chemicko-technologické v Praze. Je ženatý, má tři děti a mezi jeho velké koníčky patří kromě vývoje nových potravin také vaření.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama