reklama
reklama
10. 1. 2019 | poslední aktualizace: 10. 1. 2019  09:25

Miroslav Dudek rozšířil řady partnerů advokátní kanceláře bpv BRAUN PARTNERS

S účinností od 1. ledna 2019 stal novým partnerem advokátní kanceláře bpv BRAUN PARTNERS Miroslav Dudek. V advokátní kanceláři bpv BRAUN PARTNERS působí od konce roku 2017 a jeho posun do vyšší pozice je výrazem odborného i lidského přínosu, který pro bpv BRAUN PARTNERS představuje.
-rkp
Miroslav Dudek, partner advokátní kanceláře bpv BRAUN PARTNERS
Miroslav Dudek, partner advokátní kanceláře bpv BRAUN PARTNERS
autor: bpv Braun Partners

Miroslav Dudek působí v advokacii již od roku 2009 a specializuje se zejména na právo nemovitostí, stavební právo, fúze a akvizice a korporátní právo. Během svého ročního působení v bpv BRAUN PARTNERS radil např. německému nemovitostnímu fondu PATRIZIA (dříve TRIUVA) při akvizici kancelářské budovy Five nebo rakouské IMMOFINANZ při prodeji komplexu kancelářských budov Brno Business Park. V rámci prestižního žebříčku advokátních kanceláří mezinárodní ratingové společnosti Chambers & Partners - Chambers Europe je Miroslav doporučován jako odborník pro oblast nemovitostního práva. Hovoří česky, anglicky a německy a je členem České advokátní komory.

Miroslav Dudek je zkušený advokát a odborník se skvělým potenciálem, a to nejen pro své obrovské pracovní nasazení, ale i pro jeho proaktivní přístup nejen v rámci nemovitostních transakcí. V jeho nové roli bych mu tak rád popřál hodně štěstí a dalších úspěchů,“ komentoval povýšení Arthur Braun, managing partner bpv BRAUN PARTNERS.

Gabriela Porupková, partnerka advokátní kanceláře bpv BRAUN PARTNERS a zkušená advokátka s více než 14letou praxí, s účinností od 1. ledna 2019 odešla na mateřskou dovolenou. I nadále však zůstává součástí týmu bpv BRAUN PARTNERS, a to na pozici Of Counsel.

Gabriela Porupková se zaměřuje na právo nemovitostí, korporátní právo a fúze a akvizice. Pro oblast nemovitostí je Gabriela pravidelně doporučována mezinárodními ratingovými společnostmi jako např. Chambers & Partners či The Legal 500. Hovoří česky, anglicky a německy a je členkou České advokátní komory.

„Gabriela i Miroslav jsou nejen zkušení a nadaní advokáti, ale i vynikající kolegové, kterých si velmi vážíme. Jsme rádi, že se před rokem stali součástí našeho týmu a že i nadále budou přispívat k šíření dobrého jména naší kanceláře na lokálním i zahraničním právním trhu,“ dodává Pavel Vincík, partner bpvBRAUN PARTNERS.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama