reklama
reklama
8. 1. 2019 | poslední aktualizace: 9. 1. 2019  18:30

Petr Laštovka posiluje představenstvo ČSOB Penzijní společnosti

S účinností od 5. prosince 2018 byl jmenován novým členem představenstva ČSOB Penzijní společnosti Petr Laštovka. Ve funkci nahradil Petra Procházku, který již v červenci posílil manažerský tým ČSOB Leasing.
-rkp
Petr Laštovka, člen představenstva ČSOB Penzijní společnosti
Petr Laštovka, člen představenstva ČSOB Penzijní společnosti
autor: ČSOB Penzijní společnost

Petr Laštovka svým příchodem doplnil tříčlenný tým představenstva ČSOB Penzijní společnosti a ve své nové roli bude zodpovědný za oblast klientských služeb, operations a enterprise architektury, IT a digitalizace. 

„Mám velkou radost, že novou posilou v představenstvu je člověk z naší finanční skupiny, navíc s takovými zkušenostmi v oblasti IT a zejména výměny core systému. Naše penzijní společnost se totiž právě nachází ve fázi nahrazování dosluhujících systémů a čeká nás migrace největšího portfolia smluv. Věřím, že i s Petrovou pomocí se nám to podaří dobře zvládnout,“ říká Marie Zemanová, generální ředitelka ČSOB Penzijní společnosti.

Petr Laštovka přichází z Českomoravské stavební spořitelny, kde působil od roku 2011 a byl zodpovědný za oblast IT a implementaci nového transakčního systému. 

Během své profesní kariéry získal řadu zkušeností v oblasti IT, digitální transformace, strategického plánování nebo i výzkumu a vývoje. 

Petr Laštovka vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama