reklama
reklama
8. 1. 2019 | poslední aktualizace: 9. 1. 2019  18:17

Jaroslava Palendalová generální ředitelkou společnosti KRUK Česká a Slovenská republika

Společnost KRUK Česká a Slovenská republika (KRUK), která se zaměřuje na správu pohledávek finančních ústavů a korporátních zákazníků, oznámila personální změny s platností od 1. ledna 2019. K uvedenému datu se postu generální ředitelky společnosti ujala Jaroslava Palendalová.
-rkp
Jaroslava Palendalová, generální ředitelka společnosti KRUK Česká a Slovenská republika
Jaroslava Palendalová, generální ředitelka společnosti KRUK Česká a Slovenská republika
autor: KRUK

Jaroslava Palendalová na této pozici nahradila Paulinu Sapkowskou, která řídila aktivity společnosti KRUK na českém a slovenském trhu posledních pět let a nyní se i se svým polským týmem vrací zpět do mateřské společnosti. Jaroslava Palendalová je od roku 2016 finanční ředitelkou společnosti KRUK Česká a Slovenská republika.

„Jsem připravena pokračovat v propagování hodnot, které naše společnost považuje za stěžejní a přenášet je do našeho každodenního života,“ uvádí při příležitosti jmenování Jaroslava Palendalová. „Respektování mnohdy nesnadné osobní situace našich klientů a současně snaha o nalezení cesty k oddlužení, to je nejen základní filosofie naší společnosti, ale i cesta, po které chci sama i nadále jít. Budu naše obchodní partnery přesvědčovat, že hledání smírného řešení je jediným postupem, který vede ke spokojenosti všech stran.

Jmenování Jaroslavy Palendalové generální ředitelkou mj. znamená, že královéhradecká pobočka KRUK bude mít čistě česko-slovenský management, který se dokonale orientuje v místních specifických podmínkách. Samozřejmě i nadále bude úzce spolupracovat s mateřskou společností v Polsku a využívat jejích více než dvacetiletých zkušeností lídra na trhu správy a vymáhání pohledávek.

Současně dochází ještě k jedné personální změně – ředitelem správy pohledávek se stává Martin Baudyš, který byl doposud odpovědný za proces smírčího vymáhání.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama