reklama
reklama
7. 1. 2019 | poslední aktualizace: 7. 1. 2019  10:57

Marek Černoch v čele České asociace společností finančního poradenství a zprostředkování (ČASF), Jiří Šindelář odchází

Ve vedení České asociace společností finančního poradenství a zprostředkování (ČASF) dochází koncem roku k významné změně. Jiří Šindelář se po deseti letech reprezentování celého odvětví rozhodl pro nové profesní výzvy v oblasti kapitálového trhu a nahradí jej politický matador Marek Černoch.
Čtěte více o: personálie | poradenství | finance
Marek Černoch v čele České asociace společností finančního poradenství a zprostředkování (ČASF)
Marek Černoch v čele České asociace společností finančního poradenství a zprostředkování (ČASF)
autor: archiv

Marek Černoch (49) zahájil svou pracovní kariéru v rádiu jako moderátor a později ředitel programu. Během této doby dělal školu pro dopravní piloty a po dokončení létal jako dopravní pilot na letounech B737 a byl lektorem teoretické výuky začínajících dopravních pilotů. Později pracoval v oblasti finančního zprostředkování a poradenství a pak se stal poslancem Parlamentu ČR, kde předsedal poslaneckému klubu. Byl členem ústavně právního výboru, výboru evropských záležitostí, členem delegace Rady Evropy. Věnoval se také legislativě v oblasti finančního poradenství a zprostředkování.

Jedná se o změnu, která završí sjednocení finančně-poradenských asociací z června tohoto roku. ČASF nyní představuje velmi silné a vnitřně stabilní sdružení, které bude pod vedením nového výkonného ředitele nadále připraveno čelit zásadním legislativním výzvám.

Jiří Šindelář, coby předseda představenstva ČASF, k této personální změně uvedl: „Pokládal jsem za důležité dokončit sjednocení finančně-poradenských asociací, což považuji za vrchol své dosavadní kariéry. To se podařilo a nyní je čas i pro mne posunout se profesně dál. Odcházím jednoznačně v dobrém a asociaci jsem připraven nadále odborně podporovat, stejně jako všechny její členy.

„Nové funkce si velmi vážím a beru jí maximálně zodpovědně. Předpokládám, že v ní naplno zužitkuji své dosavadní pracovní zkušenosti. Vždy jsem k věcem přistupoval na sto procent a v této pozici to nebude jinak,“ doplnil Marek Černoch, nový výkonný ředitel ČASF.

Marek Černoch je ženatý a má 2 děti – Dominika a Denisu. Ve volném čase se věnuje muzice a zpívání s kapelou, má rád moderní technologie a novinky a díky svému znamení Lva potřebuje k životu pracovat vždy na „plný plyn“.

Autoři:
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama