reklama
reklama
3. 1. 2019 | poslední aktualizace: 3. 1. 2019  10:52

Jaroslav Holán obchodním ředitelem společnosti O-I pro Českou republiku a export

Sklářská společnost Owens-Illinois, největší výrobce skleněných obalů na světě, jmenuje Jaroslava Holána novým obchodním ředitelem pro Českou republiku a exportní trhy. Do funkce nastoupí 1. ledna 2019 a vystřídá tak Pavla Wurzela, který po 24 letech působení v O-I odchází do penze.
-rkp
Čtěte více o: personálie | ředitel | sklářství | obal
Jaroslav Holán, obchodní ředitel společnosti O-I pro Českou republiku a export
Jaroslav Holán, obchodní ředitel společnosti O-I pro Českou republiku a export
autor: O-I

Jaroslav Holán ve firmě O-I pracuje od roku 1993. Dosud zastával pozici manažera tuzemského prodeje. Jako obchodní ředitel bude mít na starost rozvoj exportu a prodeje v České republice, na Slovensku a v Rakousku.

„Na nové pozici bych se rád zaměřil na rozvoj komunikace a spolupráce s našimi skláři a specialisty výroby, abychom společně mohli nadále vyvíjet vysoce kvalitní obalová řešení a poskytovat našim zákazníkům prvotřídní služby,“ sdělil své plány Holán.

„Jaroslav je ideálním nástupcem na pozici obchodního ředitele O-I v našem regionu. Má všechny předpoklady pro to, aby se svými dlouholetými zkušenostmi a expertízou plynule navázal na nadstandardní spolupráci s našimi zákazníky,“ řekl Pavel Wurzel.

Společnost O-I je jedničkou ve výrobě skleněných obalů v České republice, kde vlastní dva sklářské závody v Dubí a Novém Sedle.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama