reklama
reklama
3. 1. 2019 | poslední aktualizace: 3. 1. 2019  10:17

Radek Buršík v čele advokátní kanceláře PwC Legal

Advokátní kancelář PwC Legal mění od 1. ledna 2019 svoje vedení. Novým managing partnerem společnosti byl jmenován Radek Buršík, který v čele kanceláře nahrazuje Bořivoje Líbala. Jeho nejbližším cílem bude rozšiřování právních služeb o nové oblasti a současně také prohloubení spolupráce s ostatními odděleními PwC. Další prioritou bude rozvoj mezinárodní spolupráce v rámci jedné z největších mezinárodních sítí advokátních kanceláří PwC Legal, ve které působí 6500 právníků ve 100 zemích.
-rkp
Radek Buršík, managing partner advokátní kanceláře PwC Legal
Radek Buršík, managing partner advokátní kanceláře PwC Legal

Radek Buršík (38) se specializuje se na oblast daňového práva, správního práva a trestního práva daňového. Dále se věnuje právu obchodních společností se zaměřením na odpovědnost managementu a corporate governance a sporné agendě. Radek Buršík je advokátem od roku 2010 a je rovněž členem Kontrolní rady České advokátní komory.

„Právní služby jsou významnou součástí našich služeb. Chceme v této oblasti i nadále růst, poskytovat našim klientům komplexní právní servis v efektivním spojení s návaznými daňovými a poradenskými službami. V této souvislosti jsme se rozhodli pro provedení změn ve směřování advokátní kanceláře PwC Legal, jejichž přirozenou součástí jsou i změny v personální oblasti,“ uvedl vedoucí partner daňových a právních služeb PwC ČR David Borkovec.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama