reklama
reklama
27. 12. 2018 | poslední aktualizace: 27. 12. 2018  09:38

Marek Cvačka generálním ředitelem skupiny ESA logistika

Generálním ředitelem skupiny ESA logistika, která se věnuje dopravě a skladování, byl s platností od 17. 12. 2018 jmenován Marek Cvačka, který od roku 2016 zastával ve skupině ESA logistika pozici Chief Operations Officer. Marek Cvačka byl zároveň jmenován prokuristou společností ESA s.r.o. (česká společnost skupiny ESA logistika s pobočkou v Polsku) a ESA LOGISTIKA s.r.o. (slovenská dceřiná společnost skupiny ESA logistika).
-rkp
Marek Cvačka, generální ředitel skupiny ESA logistika
Marek Cvačka, generální ředitel skupiny ESA logistika
autor: ESA logistika

Marek Cvačka (40) vystudoval Fakultu dopravní ČVUT Praha a dosud působil v dopravních a logistických útvarech společností Letiště Praha, IKEA, Datart International a před nástupem do ESA logistika v mezinárodní skupině Danone. Zde pracoval jako Global Logistics Sourcing Manager a z této pozice přešel do skupiny ESA logistika.

Ke jmenování Marka Cvačky dochází v souvislosti se změnou vlastnické struktury skupiny ESA logistika. Stoprocentním vlastníkem skupiny se stala společnost Hitachi Transport System, Ltd., která dosud ve skupině ESA logistika kontrolovala 51 procent. Vlastnickou strukturu společností v rámci skupiny ESA opouštějí její zakladatelé Roman Pekrt a Zdeněk Zahrádka.

ESA logistika patří mezi deset největších logistických firem se sídlem v České republice. V roce 2017 vytvořila celá skupina, která kromě České republiky působí také na slovenském a polském trhu, tržby ve výši zhruba čtyři miliardy Kč a zaměstnává 1500 lidí.  

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama