reklama
reklama
17. 12. 2018 | poslední aktualizace: 17. 12. 2018  08:15

Martin Puchwein jmenován novým Country Presidentem farmaceutické skupiny Novartis Group v České republice

Společnost Novartis oznámila jmenování Martina Puchweina novým Country Presidentem pro Českou republiku. V této funkci povede celou skupinu Novartis Group Czech Republic, tedy společnosti Novartis, Sandoz i Alcon na českém trhu. Ve funkci střídá Tubu Albayrak, která byla nově jmenována generální ředitelkou onkologické divize Novartis na rakouském trhu.
-rkp
Martin Puchwein, Country President farmaceutické skupiny Novartis Group v České republice
Martin Puchwein, Country President farmaceutické skupiny Novartis Group v České republice
autor: Novartis

Martin Puchwein doposud zastával klíčovou funkci generálního ředitele obchodní jednotky Pharmaceuticals v divizi Innovative Medicines Novartis. V jejím rámci úzce spolupracoval s ostatními divizemi Novartis Group a prohloubil tak svou znalost českého prostředí.

V České republice je Novartis také aktivním členem oborové Asociace inovativního farmaceutického průmyslu (AIFP), která sdružuje 36 předních farmaceutických společností působících na našem trhu.

„Budu pokračovat ve zvyšování investic do klinických studií, abychom českým pacientům mohli poskytnout inovativní léčebné možnosti,“ upřesňuje Martin Puchwein svoje záměry. „Expertní zázemí na českém trhu je na špičkové úrovni, a proto budu také usilovat o přesunutí dalších služeb do našeho servisního centra v Praze.“

Martin Puchwein nastoupil do skupiny Novartis v roce 2010 v rámci její generické divize Sandoz. Později působil mimo jiné v divizi Pharmaceuticals německé pobočky Novartis. Před příchodem do Novartis Group pracoval pro Boston Consulting Group a absolvoval doktorandské studium na Spolkové vysoké technické škole v Curychu (EHT Zürich).

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama