reklama
reklama
17. 12. 2018 | poslední aktualizace: 17. 12. 2018  08:00

Jaroslav Vybíral hlavním stratégem ČSOB Asset Management

Investiční analytik ČSOB Asset Management Jaroslav Vybíral se od 1. ledna stane hlavním stratégem. Ve své nové pozici se zaměří zejména na řízení investiční strategie a správu investičních portfolií. Ve funkci nahradí Aleše Prandstettera, který se rozhodl skupinu ČSOB opustit a zaměřit se na nové výzvy.
-rkp
Jaroslav Vybíral, hlavní stratég ČSOB Asset Management
Jaroslav Vybíral, hlavní stratég ČSOB Asset Management
autor: ČSOB

Jaroslav Vybíral (37) působí jako akciový a kreditní analytik. V ČSOB Asset Managementu pracuje v různých pozicích již osmým rokem. Prošel si regionální specializací na středo a východoevropské trhy v rámci podpory pro fondy KBC a ČSOB v regionu a v posledních letech se plně věnuje rozvinutým trhům se zaměřením na Severní Ameriku a západní Evropu. Aktivně se účastní tvorby a následné komunikace investiční strategie. V minulosti působil ve společnosti PwC, kde se věnoval advisory a auditu finančních institucí.

Je absolventem VŠE, oboru Statistika a pojistné inženýrství. Absolvoval studijní pobyt na Université catholique de Louvain v Belgii. Ovládá angličtinu a francouzštinu. Je zastáncem směru behaviorální ekonomie, který tvrdí, že investoři nejsou stroje, ale bytosti ovládané emocemi.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama