reklama
reklama
16. 12. 2018 | poslední aktualizace: 16. 12. 2018  16:46

Denisa Voleková v čele Top Vision

Společnost Top Vision zaměřená na manažerské a firemní vzdělávání má novou ředitelku. Stala se jí zkušená manažerka Denisa Voleková, která předtím prošla vedoucími pozicemi například v Euromedia Group nebo v ČEZu.
-rkp
Čtěte více o: personálie | ředitel | vzdělávání
Denisa Voleková, ředitelka společnosti Top Vision
Denisa Voleková, ředitelka společnosti Top Vision
autor: TOP VISION

Denisa Voleková se chce zaměřit na další rozvoj vzdělávání i konferencí pro manažery, pracovníky v HR a další profesní skupiny. Výsledkem má být jednodušší a přehlednější nabídka profesního vzdělávání, která ale lépe naplní aktuální potřeby. Top Vision je součástí české vzdělávací skupiny Edua Group, která se zaměřuje i na výuku jazyků či přípravu k přijímacím zkouškám a maturitě.

„Ve firemním vzdělávání se stále nejvíc řeší základní kompetence, například manažerské dovednosti, komunikace a asertivita či řízení změn. Co se ale mění, jsou způsoby vzdělávání. Nastupují mikrovidea, virtuální realita, skupinové kurzy následované individuálním koučinkem, větší zapojení interaktivity a zážitků. Na druhé straně se objevují i témata nová, která pomáhají pracovníkům zvládat výzvy komplexnejšího a rychle se měnícího prostředí – například tzv. mindfullness. To vše chceme našim klientům přinášet,“ řekla o svých plánech spojených s rozvojem firmy Voleková.

„Naše aktivity kontinuálně zvětšujeme a je potřeba, abychom měli naše fungování dobře nastavené i procesně. Akcionáři chtěli mít v týmu někoho, kdo má s těmito věcmi zkušenosti, proto jsme rádi, že jsme se domluvili právě s Denisou. Má za sebou velmi kvalitní manažerskou kariéru včetně sektoru mezinárodního poradenství, ale i energetiky. Zároveň se věnuje také vzdělávání a sama je výbornou lektorkou,“ komentoval důvody pro výběr Volekové Vladimír Schmalz, který vede celou Edua Group.

Denisa Voleková vystudovala finanční a strategický management na Univerzitě Komenského v Bratislavě.

Má sedmiletého syna Zacharyho, pro kterého ráda připravuje dobrodružné výlety, například i do slovinských kaňonů. S přáteli pak podnikla výpravu na Severní pól. Mezi její polopracovní koníčky patří například i takzvaný firewalking, tedy chůze po žhavém uhlí spojená se sebepoznáváním. 

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama